index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
9-6-2007  Romorantin Nationale d'Elevage Club du Barzoï - France  (F)
Keurmeester : M. Dominique Faure - M. Jean-Jacques Dupas - M. Christophe Coppel (F)

Keurmeesters
M. Dominique Faure (F) : Volwassen Reuen + Veteranen Reuen & Teven
M. Jean-Jacques Dupas (F) : Volwassen Teven
M. Christophe Coppel (F) : Puppy, Beginners, Jeugdklas


Foto's : Mevr. Danielle Laurent-Faure, Gérard Mahé


...click hier voor... » Meer foto's



CACS BOB 'Challenge Teissonière' Sabine Az Aftab Faizabad    


Reuen/Mâles/Males CACS Volskyvoi d'El Collina of Perruska   RCACS  Cymabresjeva Jevkai


Teven/Femelles/Females CACS Sabine Az Aftab Faizabad   RCACS  Vanuschka-Tatiana d'Ymauville


Junior BOB 'Challenge Espoir' Bosliana du Comte de Gruyere    


Junior BOS Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka    


Beste Hoofd/Meilleure Tête/Best Head
Reu/Mâle/Male Vestnik des Crocs de la Molière   Teef/Femelle/Female  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole


Beste Gebruikshondenklas/Meilleur Classe Travail/Best Working Class
 Vanuschka-Tatiana d'Ymauville     Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka


Beste Veteraan/Meilleure Vétéran/Best Veteran Pritschka de Xanishka    

  93 ingeschreven barsoi's (31 Reuen / 62 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Borenoff des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14922
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Danielle Gutierrez


2  VB/VP/TP   
Likhoï

Geb.: 22102006  LO  3812-06/001901
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Krobra)
Fokker : M. Grégory Ostaptchemko  Eig. : M. Marc Descamps



Reuen Beginnersklas


1  VB/VP/TP   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : G. Bourrasset


2  VB/VP/TP   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14754
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier


3  VB/VP/TP   
Ruskaya Volnitsa Monomah

Geb.: 01072006  RKF  1911042
(Russkaya Volnitsa Mazai  x  Russkaya Volnitsa Maslina)
Fokker : G.L. Grascheva  Eig. : Mme Lioudmila Bourdeleva



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Boï du Comte de Gruyere

Geb.: 05062006  LOF  14905
(Psovoï des Princez de Kazan  x  Uliachka du Comte de Gruyere)
Fokker : Mme N. Genin Lebret  Eig. : Mme F. Hervault


3  ZG/VG/TB   
Bel Ami Udarowitch du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 01032006  LOF  en cours
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Nathalie Tréfoux



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS Beste/Best/Meilleur Interm.
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  ZG/VG/TB   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P


3  ZG/VG/TB   
Andriouchka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  14643
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


4  ZG/VG/TB   
Appollon des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF 
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : M. Alain Dutailly



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS 
Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX   
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


3  U/EX   
U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal


4  U/EX   
Vakoula des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  14292/02569
(Tzar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Anie et M. Alain Hascoët


5  U/EX   
Atys Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082006  LOF  014683
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Chabrier I.


6  U/EX   
Fausto de Silvergrey

Geb.: 04042003  LOF  014359/02534
(Ferm de Silvergrey  x  Ninoska de Silvergrey)
Fokker : Mme Gaig A.  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.


abs     
Tamino d'Al Kerby

Geb.: 10012002  LOF  13744/02468
(O'Nikolaiev d'Al Kerby  x  O'Chistera d'Al Kerby)
Fokker : Mme Edith et M. Ludovic Maras  Eig. : Mme Annie et M. Alain Hascoët


  ZG/VG/TB   
Tzarkoï-Selo des Crocs de la Molière

Geb.: 25072002  LOF  13794/02499
(Ladislass des Crocs de la Molière  x  Noubia des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Marouani-Rivière


  ZG/VG/TB   
Vezoutchik Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 09082004  LOF  14496
(B'Eclair des Steppes Glacées  x  Tropinka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Marie-Thérèse Laurent


  ZG/VG/TB   
Virkof des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  14483
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Mme Monique Seigner  Eig. : M. Philbert Paré



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


3  U/EX   
Tchaikov de Tchesskaïa

Geb.: 14042002  LOF  013692/02478
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Clesse F.  Eig. : Le-Cleguerec Ph.


4  U/EX   
Ch.Romanoff des Crocs de la Molière

Geb.: 22012000  LOF  001327/02364
(Lorenzo de Pinedo  x  Noubia des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps  Eig. : Silvent-Descamps


  ZG/VG/TB   
Uhel de Belouyeva

Geb.: 11112003  LOS  638550
(Wisniowy Wiatr Polot  x  Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Christian Magré  Eig. : M De Coulon


  ZG/VG/TB   
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   Beste/Best/Meilleur Ch.
Hoofd reu/Tête mâle/Head male
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Silvent-Descamps



Reuen Veteranenklas


1     
Ch.Poliakoff d'El Collina of Perruska

Geb.: 01041999  LOF  12993/02309
(J'Nicolaï du Cot Regnier  x  Jalinka de l'Archipel des Mascareignes)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit



Reuen Veteranenklas (+10 jaar)


1     
Leonid de Tchesskaïa

Geb.: 29121995  LOF  12194/02132
(Porschaï von Triumphus Dyonisos  x  Ch. Fédovna de Tchesskaïa)
Fokker : Mme Clesse et Mme Lachaud  Eig. : M. Alain Sauton



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Borlowska des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14925
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Marc Descamps


2  VB/VP/TP   
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


3  VB/VP/TP   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


4  VB/VP/TP   
Bliotska de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  14871
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



Teven Beginnersklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Débutant
Belaïa de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14755
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Guillon S  Eig. : Mme C. Kaas


2  VB/VP/TP   
Dober Kopp Virag Lanya Cyklon

Geb.: 30082006  LOAG  887/06
(Dober Kopp Red Taifun  x  Dober Kopp Pannon Virag)
Fokker : Mme A. Koppany  Eig. : Guillon S


  VB/VP/TP   
Ruskaya Volnitsa Mazaika

Geb.: 01072006  RKF  1911043
(Russkaya Volnitsa Mazai  x  Russkaya Volnitsa Maslina)
Fokker : G.L. Grascheva  Eig. : Mme Lioudmila Bourdeleva


  VB/VP/TP   
Ladies of the Lake Birjina

Geb.: 25072006  LOF  14928
(Elbur Kalinow  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Mme Laurence Horsfield  Eig. : Mme Laurence Horsfield/Mlle Dominique Bonnal


  VB/VP/TP   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Mme Colette Lepage



Teven Jeugdklas


1  U/EX   Beste/Best/Meilleur Junior
Bosliana du Comte de Gruyere

Geb.: 05062006  LOF  14908
(Psovoï des Princez de Kazan  x  Uliachka du Comte de Gruyere)
Fokker : Mme Nicole Lebret-Genin  Eig. : Mme Christiane Rossel


2  U/EX   
Bellanovna du Comte de Gruyere

Geb.: 05062006  LOF  14907
(Psovoï des Princez de Kazan  x  Uliachka du Comte de Gruyere)
Fokker : Mme Nicole Lebret-Genin  Eig. : Mme Nicole Lebret-Genin


3  U/EX   
Blistka des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14714
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Martine Marion


4  U/EX   
Walica Irina av. Fjascho

Geb.: 14032006  LOI  17136/06
(Ozaroll Av. Fjascho  x  Madjevatjjudo Av. Fjascho)
Fokker : M. Djarte  Eig. : Mme Silvent-Descamps


5  U/EX   
Belka de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  014798
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


6  U/EX   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard


  ZG/VG/TB   
Barychina des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14717
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Silvent-Descamps


  ZG/VG/TB   
Baïka des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14926
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


  ZG/VG/TB   
Arkounadream's Bons Baiser de Russie

Geb.: 31052006  LOF  14871
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Sibérie des Atreides d'Arrakis)
Fokker : M. A. Pasquier  Eig. : Mme Trefoux


  ZG/VG/TB   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard


  U/EX   
Bagriana des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  014716
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Isabelle Deglaire



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Mlle Riche


2  U/EX   
Akhal Stavka

Geb.: 26102005  LOF  014731
(Ramius des Vignobles de la Canterrane  x  Svodka of Scotch-Dream)
Fokker : M. Meygret L.  Eig. : M. Meygret L.


3  U/EX   
Amboise Framboisovna Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 02082005  LOF  14613
(Triumf Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : M. Lis


4  U/EX   
Persei's Bitieva Eghna

Geb.: 08032006  LOF  14855
(Persei's Toader Bratsk  x  Persei's Phen Albeda)
Fokker : M. Alain Sauton  Eig. : M. Alain Sauton


  G/B   
Annouschka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014648
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Greffe J.


  G/B   
Akhmatova de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014647/03041
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme A. Deloux


  ZG/VG/TB   
Aniouchka de Belouyeva

Geb.: 13062005  LOF  014619/03017
(Ch. Katz Rhythm of the Night  x  Ch. Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Christian Magré  Eig. : M. Paré Philbert



Teven Open klas


1  U/EX  CACS BOB
Challenge 'Henry Teissonniere'
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


2  U/EX   
Beste/Best/Meilleur Hoofd teef/Tête femelle/Head female
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


3  U/EX   
Valkyrie du Ranch de Michka

Geb.: 08012004  LOF  014172/02950
(Ch. Petja du Cot-Regnier  x  Michka)
Fokker : Mlle Chorier S.  Eig. : Mlle Chorier S.


4  U/EX   
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532/03019
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend


5  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


6  U/EX   
Anasthasia des Cros de la Molière

Geb.: 28012005  LOF  14540
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Ramerini et Mme Lombard


abs     
V'Alicia Tzarinovna du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 12102004  LOF  014401
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Tzarine de Forlhand)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Blandelet


abs     
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine


abs     
Persei's Asha Chrishna

Geb.: 21052005  LOF  14663
(Barzaya Jarnac  x  Persei's Phen'Algieba)
Fokker : M. Alain Sauton  Eig. : M. Eric Prunier


  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


  U/EX   
Ummitza de Roquebrussanne

Geb.: 30042003  LOF  13996/02940
(Ladislass des Crocs de la Molière  x  Rospochinova des Crocs de la Molière)
Fokker : Marouani/Riviere  Eig. : Marouani/Riviere


  ZG/VG/TB   
Ruskaïa Diva

Geb.: 14012000  LOF  13203/02679
(Nirvana du Domaine d'Iasnaïa Poliana  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mme Peggy Gérard


  U/EX   
Viuga Alexia d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014228/02976
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : A.Bacquet


  U/EX   
Belianka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOF  014187/02866
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.


  U/EX   
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke


  ZG/VG/TB   
Ulybka de Roquebrussanne

Geb.: 30042003  LOF  013998/02939
(Ladislass des Crocs de la Molière  x  Rospochinova des Crocs de la Molière)
Fokker : Marouani/Riviere  Eig. : Marouani/Riviere


  ZG/VG/TB   
Taira

Geb.: 07042002  LOF  14178/02864
(Jim (isbr8225)  x  Kalinka Lali (isbr501098))
Fokker : M. Kamenko  Eig. : Mme Olga Makhroff


  ZG/VG/TB   
Tiolka Polia Volkov

Geb.: 24042002  LOF  13739/02825
(Moran de Nikolaiev  x  Peripiolka Polia Volkov)
Fokker : Mlle Frédérique Bourge  Eig. : M. Thierry Adelme


  ZG/VG/TB   
Adjani in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014513/03029
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS Beste/Best/Meilleur Travail
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


3  U/EX   
Valiska D'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14223/02953
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'el Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Josette Lalemend


4  U/EX   
Uschka du Clos Vremontois

Geb.: 10122003  LOF  014120/2936
(Pavlov de la Plaine du Luzas  x  Perl'ovna du Clos Vremontois)
Fokker : M. Bourrasset  Eig. : M. Bourrasset


  ZG/VG/TB   
Toundra des Crocs de la Molière

Geb.: 23032002  LOF  013700/02811
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps M.  Eig. : MM. Marouani V./Rivière J.P.


  ZG/VG/TB   
Tetiva Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013824/02849
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


  ZG/VG/TB   
Ulichka des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013981/02893
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Silvent-Descamps



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 14012003  LOF  013928/02877
(Nakhitchevan  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Trefoux



Teven Veteranenklas


1     Beste/Best/Meilleur Veteran
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2     
Persei's Phen Albeda

Geb.: 01071999  LOF  13159/02644
(Léonid de Tchesskaïa  x  Nour leva Derjavine)
Fokker : M. Alain Sauton  Eig. : M. Alain Sauton


3     
Oulibka Polia Volkov

Geb.: 05091998  LOF  12790/02579
(Jegoroff des Princes de Kazan  x  Oumetcha de la Polianka)
Fokker : Mlle Frédérique Bourge  Eig. : M. Bernard Audouard d'Avirez



Teven Veteranenklas (+10 jaar)


1     Beste/Best/Meilleur Venerable
Tcherniona Yz Krasnoy Okhoty

Geb.: 10041997  LOF  13638/02715
(Gospodin Altist Danilov  x  Nastena)
Fokker : G. Dudochkin  Eig. : Mme Olga Makhroff


2     
Monia des Crocs de la Molière dite Marouchka

Geb.: 17051996  LOF  12316/02518
(Gordij vom Ochkotnikov  x  Horska des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mrs Victor Marouani et Jean Pierre Rivière


3     
Lariska de Tchesskaïa

Geb.: 21111995  LOF  12089/02438
(Paliochja du Bois St. Lambert  x  Ch. Czarine de Tchesskaïa)
Fokker : Mme Francine Clesse  Eig. : M. Jean Paul Pezet


abs     
Ch.Marina Vlady du Grand Fresnoy

Geb.: 21031996  LOF  012147/02442
(Ch Abidjan's Iz He Blue  x  Elba Stepowy Goniec)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Blandelet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be