index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
3-6-2007  Lyon CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Vuorinen (FIN)

Resultaten & Fotos ingestuurd door Sylvie Guillon, Gérard Mahé



CACIB BOB Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy   RCACIB  Vestnik des Crocs de la Molière


CACIB BOS Ulichka des Crocs de la Molière   RCACIB  Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

  30 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 13 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Boran du Cot-Regnier

Geb.: 31082006  LOF  014843
(Noureev du Cot-Regnier  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : G. Bourrasset


2  U/EX   
Boudionny Homiérovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  14813
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : M. Lechifflart


3  ZG/VG/TB   
Boris Beltchonok d'Alekjandrosk

Geb.: 08062006  LOF  14823
(Vezountchik Homierovitch Boldareffchino  x  Valerie de la Plaine de Luzas)
Fokker : Mme Laurent  Eig. : Mme Buira


4  ZG/VG/TB   
Bojan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  002548
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : M. Chevallier



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS 
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


2  U/EX   
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014831
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


3  ZG/VG/TB   
Azamoff Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  14682
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Martha Haegelin Boncour


abs     
Bran of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14705
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M


abs     
Bohort of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14704
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF 
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Bourne  Eig. : Combis M.H.


abs     
Bedwyr of Shiofan's Borzoï

Geb.: 13022006  LOF  14706
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M


n/jugé     
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS 
Vako az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14255/02594
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Alain Corcia


abs     
Alsvynn in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF 
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Peggy Gérard  Eig. : Mlle Moreau



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACIB 
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Silvent-Descamps


3  U/EX   
Andrea de Pinedo

Geb.: 05022005  LOF  014602
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : De Pinedo C.  Eig. : Frommer C



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Boheme des Princes de Kazan

Geb.: 02042006  LOF  14889
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner


2  ZG/VG/TB   
A'Babouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  014691
(Alexandroff du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Larue Sylvie


3  ZG/VG/TB   
Walica Irina av. Fjascho

Geb.: 14032006  LOI  17136/06
(Ozaroll Av. Fjascho  x  Madjevatjjudo Av. Fjascho)
Fokker : M. Djarte  Eig. : Mme Silvent-Descamps


4  ZG/VG/TB   
Babotchka du Cot Regnier

Geb.: 01022006  LOF  014697
(Noureev du Cot-Regnier  x  O'Chistera d'Al Kerby)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : G. Bourrasset



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Aiga des Vignobles de la Canterrane

Geb.:   LOF  014651
(Sloi des Vignobles de la Canterrane  x  Tzarina des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Esnault  Eig. : Mme Ayuso


2  U/EX   
Amboise Framboisovna Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 02082005  LOF 
(Triumf Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine V.  Eig. : M. Lis


3  ZG/VG/TB   
Anastasia des Vignobles de la Canterrane

Geb.: 24112005  LOF  14649
(Sloi des Vignobles de la Canterrane  x  Tzarina des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Esnault  Eig. : Mme Point



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571/02783
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Talyanka de Plessibeliere

Geb.: 24032002  LOF  13671/02949
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Ch La Tsarine Ivanovna du Grand Fresnoy)
Fokker : Mme Garaud et M. Valentin  Eig. : Mme Garaud et M. Valentin


3  U/EX   
Uschka du Clos Vremontois

Geb.: 10122003  LOF  014120/2936
(Pavlov de la Plaine du Luzas  x  Perl'ovna du Clos Vremontois)
Fokker : M. Bourrasset  Eig. : M. Bourrasset



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOS
Ulichka des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013981/02893
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Silvent-Descamps



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


abs     
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be