index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-5-2007  Beauraing Club Belge du Borzoï Open  (B)
Keurmeester : Mr. Pierre Renard (F)

Jeugd en Veteranen

Resultaten en foto's ingestuurd door Greet Schalenbourg



Beste Hoofd Jeugdreu/Best Head Junior Male/Meilleure Tête Jeune Mâle Hadrianus-Gaius Majove Bohemia    


Beste Hoofd Jeugdteef/Best Head Junior Female/Meilleure Tête Jeune Femelle Fjetra du Pré du Chateau    

  18 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 9 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
F'Immigrant des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH 
(Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


2  VB/VP/TP   Beste Hoofd Reu/Best Head Male/Meilleure Tête Mâle Baby
F'Imperial des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH 
(Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Turgai's Iatchouk

Geb.: 04102006  DWZB B  17666
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : M. Franz  Eig. : Durbut D.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   Beste Hoofd Jeugdreu/Best Head Junior Male/Meilleure Tête Jeune Mâle
Hadrianus-Gaius Majove Bohemia

Geb.: 30072006  CMKU/B  2428/06
(Daimon Majove Bohemia  x  Adromeda Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : C. Mortier


2  U/EX   
Fygor du Pré du Chateau

Geb.: 04042006  LOSH  0993625
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : C. Mestdagh


3  ZG/VG/TB   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


4  ZG/VG/TB   
Fyodorov du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993622
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : M. Janssens


  ZG/VG/TB   
Faust du Pré du Chateau

Geb.: 04042006  LOSH  0993622
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : D. Dejose



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Gunnar Majove Bohemia

Geb.: 18082005  CMKU B  2275/05
(Daimon Majove Bohemia  x  Adromeda Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Mortier C.



Teven Babyklas


  VB/VP/TP   
Lynx Endless Love

Geb.: 14122006  S  14517/2007
(MCh. Lynx Spirit of the Tiger  x  MCh. Lynx Dark Lady)
Fokker : E. Johnsson  Eig. : Greta Schalenbourg


  VB/VP/TP   Beste Hoofd Teef/Best Head Female/Meilleure Tête Femelle Baby
F'Idole des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH 
(Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain


  VB/VP/TP   
F'Ismene des Steppes Glacées

Geb.: 17122006  LOSH 
(Kuskaya's Arak  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. M. Landrain  Eig. : M. M. Landrain



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Baïka des Crocs de la Molière

Geb.: 26112006  LOF  14926
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


2  VB/VP/TP   
Fiona du Pré du Chateau

Geb.: 20102006  LOSH  1007772
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver



Teven Jeugdklas


1  U/EX   Beste Jeugd/Junior BOB/Meilleur Jeune
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999128
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


2  U/EX   
Farah du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992369
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : D. Dejose


abs     
Anina des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  14694
(Alexandroff du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.



Teven Tussenklas


1  U/EX   Beste Hoofd Jeugdteef/Best Head Junior Female/Meilleure Tête Jeune Femelle - BOB
Fjetra du Pré du Chateau

Geb.: 11022006  LOSH  0992366
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver



top


© 2005-2019 web.barsoi.be