index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-5-2007  Lelystad Kamp.clubmatch Ned.Barsoi Club  (NL)
Keurmeester : Mevr. G. Halff-van Boven - Dhr. W. Wiersma (NL)

Keurmeester reuen : Mevr. G. Halff-van Boven / teven : Dhr. W. Wiersma
Foto's : barzoi.be & Deborah Soete



CAC - BOB Seabury's Kaitlyn   CAC - BOS  Cymabresjeva Jevkai


Reuen/Mâles/Males CAC Cymabresjeva Jevkai   RCAC  Gold Plated Zolotoy Modnyabistru


Beste Hoofd reu/Meilleure tête mâle/Best Head male Cymabresjeva Ilarion    


Teven/Femelles/Females CAC Seabury's Kaitlyn   RCAC  Vronsky Angel in Disguise


Beste Hoofd teef/Meilleure tête femelle/Best Head female Precious Jewel Modnyabistru    

  37 ingeschreven barsoi's (17 Reuen / 20 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ardagan's Firecracker

Geb.: 16012006  NHSB  2592620
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : H. Karmelk


2  U/EX   
Ischyma Irtysch

Geb.: 09042006  NHSB  2621832
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : Moonen - van der Loo Karin


3  U/EX   
Enrico van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598740
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman


4  U/EX   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : H. Steenvoorden


  U/EX   
Ardagan's Fast Forward

Geb.: 16012006  NHSB  2592621
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : J.W. Brinkman


  ZG/VG/TB   
Ardagan's Flash Gordon

Geb.: 16012006  NHSB  2592619
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : D. Zult


  U/EX   
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC BOS
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



Reuen Open klas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Cymabresjeva Harkov

Geb.: 29072005  NHSB  2570304
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S.Schroeder/H.Pans


3  U/EX   
Red Eagle Lelant Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528363
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


4  ZG/VG/TB   
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  NHSB imp Dtsl  2545551
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


abs     
Zeno-Ozzy v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  NHSB imp Dtsl  2573151
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : R.E. Geurtsen


  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Ilarion

Geb.: 20122004  NHSB  2538715
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : V.Giouppenen



Reuen Fokkersklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Pagranitsjniki Aboran-Arkan

Geb.: 01021999  NHSB  2230757
(Zaranov Beljoska Tarkovskij  x  Poslusjnye Wihri Boginja Zolotoj)
Fokker : M Tuip  Eig. : H & W Steenvoorden



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Jelistaz Rjaviy Blieska

Geb.: 08122006  NHSB 
(Gold Plated Zolotoy Modnyabistru  x  Jelistaz Kiara)
Fokker : S. Holmberg  Eig. : J. Kluiters



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Enjoy van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598747
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : F. Hoorneman


2  U/EX   
Marfa Iz Razdolia

Geb.: 15052006  NHSB  2634129
(Cherny Monarch Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : S. Uvarov  Eig. : M. Tuip


3  U/EX   
Emmely van Pazjino

Geb.: 07032006  NHSB  2598745
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : A. Keizer


4  ZG/VG/TB   
Mierzalosc Borzoi Balsamina

Geb.: 03052006  NHSB  2647814
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : J. Floor


  ZG/VG/TB   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


2  U/EX   
Uljanow Barsois Dunjaschka

Geb.: 19072005  NHSB  2598994
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : M. Tuip



Teven Open klas


1  U/EX   
Blagorodnja Krasota Zadira

Geb.: 04032002  NHSB  2385576
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : Tuip-Smid Marij


2  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


3  U/EX   
Uljanow Barsois Catjuschka

Geb.: 05062005  NHSB  2621363
(Afelia's Doijan  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


4  U/EX   
Lovely Butterfly Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528367
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



Teven Fokkersklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX   
Ch.Slavina Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  DWZB B  17129
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Ch Schulte


3  U/EX   
Ch.Afelia's Divania

Geb.: 14101999  NHSB  2275070
(M Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Majorow's Nevania)
Fokker : C Lihlja  Eig. : W de Groot


4  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



Teven Veteranenklas


1  U/EX  CAC BOB
Seabury's Kaitlyn

Geb.: 30061997  NHSB  2375200
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker



top


© 2005-2019 web.barsoi.be