index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-5-2007  Eilenburg CAC  (D)
Keurmeester : Herr Dr. Arnold (D)

Resultaten : Ute Dick - Foto's : Gerd-Christian www.gerd-christian.de



CAC - BH - BOB Rosjanka's Bostjana   BR - BOS  Holsky Kalinow

  19 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Klingsor's Xantos

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


2  ZG/VG/TB   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B 
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : Hartmann  Eig. : E. Wandzich


  o.b.   
Eshmur v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B 
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : Fam. Hartmann  Eig. : Fam. Hartmann



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Stepun's Waiko

Geb.: 12052005  DWZB B  17451
(Russian Rebbel Krylov  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle-Simon


2  U/EX  RCAC 
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B 
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : S. Kroll



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   BR - BOS
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick


2  U/EX   
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold  Eig. : P.u.J. Raspe



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Klingsor's Nonius

Geb.: 17051998  DWZB B 
(Ivanow Alexander  x  Aljaska Rusich)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Velekij Ljudmilla

Geb.:   DWZB B 
(Japejukan Kommando  x  Velekij Jirina)
Fokker : Haggstrom  Eig. : M. Wille



Teven Jeugdklas


  G/B   
Elena v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B 
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : Fam. Hartmann  Eig. : Fam. Hartmann


  G/B   
Klingsor's Xenia

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


  G/B   
Klingsor's Xima

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann


  G/B   
Klingsor's Xandra

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : W. Lippmann



Teven Open klas


1  U/EX   
Ischyma Gala

Geb.: 16062004  DWZB B 
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Kitsche / E. Kirsch


2  ZG/VG/TB   
Klingsor's Virginia

Geb.: 11052005  DWZB B  17469
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


  o.b.   
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC BH - BOB
Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


2  U/EX   
Ischyma Fantasy

Geb.: 28092003  DWZB B 
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kitsche



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be