index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-5-2007  Lysa nad Labem Barzoi Club show  (CZ)
Keurmeester : Zdena Holmerová (CZ)

Resultaten en foto's ingestuurd door Ute Dick



CAC Club Winner BOB Polaris Sofena    

  31 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Andrej Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006   
(Gradivo z Bilmy  x  Cagryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr R.  Eig. : Senkyr R.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  CAJC Club Junior Winner 2007 
Zarathustra Nijinski Ballet

Geb.: 19012006   
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


2  U/EX   
X-Files Krylov

Geb.: 03042006   
(Silver Saturn Krylov  x  Twilight Krylov)
Fokker : Krylova H.  Eig. : Krylova H.


3  U/EX   
X Krylov

Geb.: 03042006   
(Silver Saturn Krylov  x  Twilight Krylov)
Fokker : Krylova H.  Eig. : Vrsnik A.


4  U/EX   
Bert z Murky

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava


abs     
Boruskin Z Murki

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : P. Paskova


  ZG/VG/TB   
Willy z Palatinu Moravia

Geb.: 03062006   
(Daimon Majove Bohemia  x  Tasha z Palatinu Moravia)
Fokker : Ruzickova  Eig. : Pavel F.


  ZG/VG/TB   
Harmon Majove Bohemia

Geb.: 30072006   
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Veselŕ M.  Eig. : Vesela Maria


  U/EX   
Body z Murky

Geb.: 15032006   
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC Club Winner 
D'Arlekin Dream Silent Enigma

Geb.: 20062006   
(Russkij Standart Arlekin  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapova M.  Eig. : Krapova M.


2  U/EX  RCAC 
Zucker Nijinski Ballet

Geb.: 19012006   
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


3  U/EX   
Vladimir z Palatinu Morovia

Geb.: 29102005   
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : D. Juranova


4  ZG/VG/TB   
Vetorri z Palatinu Moravia

Geb.: 29102005   
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : Ruzickova  Eig. : D. Juranova



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Patriot Sofena

Geb.: 06022005   
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rozsa)
Fokker : A. Mudra  Eig. : A. Mudra


2  U/EX  RCAC 
Albert Divoke Srdce

Geb.: 07082003  CMKU/B/  2051/03
(Oblagov des Princes de Kazan  x  Nora Sofena)
Fokker : Ing. Netrh Milan  Eig. : Ing. Netrh Milan


3  U/EX   
Russian Reliant Krylov

Geb.: 14072000   
(Amur a.d. Zarenreich  x  Jicolenka Princese Russian Krylov)
Fokker : Krylova H.  Eig. : Vaclav J.


4  ZG/VG/TB   
Tiramisu Nijinski Ballet

Geb.: 20102002   
(Safir Nijinski Ballet  x  Rusalka Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Safarova I.


abs     
Uroboros Krylov

Geb.: 11122003   
(Patriot Krylov  x  Russian Revenge Krylov)
Fokker : Krylova H.  Eig. : Krylova H.


abs     
Arpad z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2158/04
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Strnadova Jana



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Anna Darja Pribramsky Permonik

Geb.: 22122006   
(Gradivo z Bilmy  x  Cagryschka Majove Bohemia)
Fokker : Senkyr R.  Eig. : Senkyr R.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  CAJC Club Junior Winner 2007 
Apassionata Nijinski Ballet

Geb.: 03062006   
(Azeem Variage Gold  x  Raspberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


2  U/EX   
Hermiona Majove Bohemia

Geb.: 30072006   
(Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Veselŕ M.  Eig. : Vesela Maria


3  U/EX   
Eau de Toilette Silent Enigma

Geb.: 03032006   
(Rajalinjan Baranovitch  x  Authoress Silent Enigma)
Fokker : Krapova  Eig. : Krapova M.



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Jasmine Balsaja Achota

Geb.: 26092005   
(Stillwater Tennessee Travler  x  Aurora Russkiy Standard)
Fokker : Dusan Sir  Eig. : Trojanova Z.


2  ZG/VG/TB   
Valmiera z Palatinu Moravia

Geb.: 29102005   
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : Ruzickova  Eig. : Mullerovi D+H



Teven Open klas


1  U/EX  CAC 
Ajka z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2159/04
(Gradivo z Bilmy  x  Adamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava


2  U/EX  RCAC 
Nora Sofena

Geb.: 04082001   
(Golub Limbachi  x  Christie Sofena)
Fokker : Mudra A.  Eig. : Netrh M. Ing.



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC Club Winner 2007 BOB
Polaris Sofena

Geb.: 06022005   
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rosza)
Fokker : A. Mudra  Eig. : A. Mudra


2  U/EX  RCAC 
Era Majove Bohemia

Geb.: 06012005  CMKU/B/  2211/05
(Ch. Klingsors Rashwan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


3  U/EX   
Altamira Moonmoon

Geb.: 06042001   
(Orel des Princes de Kazan  x  Alidsher Audi a Vide)
Fokker : Dolezalova R.  Eig. : Rerichova Miloslava



top


© 2005-2019 web.barsoi.be