index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
21-4-2007  Chateauroux CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mr Voilet Cl. (F)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon
Keurmeester Puppy- en Jeugdklas : Mme Desserne Sylvie




CACIB - BOB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole   CACIB - BOS  Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy


JBOB Bibiana de l'Hermitage d'Eole    

  28 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 15 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Bunchuk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014867
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Saudobert Th.&D.


abs     
Bogdan de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  14753
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Perez Fabrice



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Atys Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082006  LOF  014683
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : M. Pierre Renard  Eig. : Mme Chabrier I.


2  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Ch.Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  014864/02620
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX   
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014831
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


4  U/EX   
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


abs     
Voroy de Tchesskaïa

Geb.: 03012004  LOF  014270/2600
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Petrouchka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Pezet  Eig. : Mlle Chevalier F.


  ZG/VG/TB   
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.


  U/EX   
Verlaine Rodnitchikov du Domaine d'Iasnaia Poliana dit Voivod

Geb.: 12102004  LOF  14400
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Tsarine de Forthand)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mlle Marie Thérèse Bouvot


  ZG/VG/TB   
Ural des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013975/02512
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : M. Jeannin P.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


2  VB/VP/TP   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon


2  U/EX   
Bons Baisers de Russie Arkouna Dream's

Geb.: 31052006  LOF  014781
(Udar Homiérovitch Boldareffchino  x  Siberie des Atreides d'Arrakis)
Fokker : Mme Pasquier  Eig. : Mme Trefoux


3  U/EX   
Bruxelles du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014810
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lamblin S.


4  ZG/VG/TB   
Bucarest du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014808
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lamblin S.



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Mlle Riche


2  ZG/VG/TB   
Anna Karenine de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  14655
(Ch. Cymabresjeva Elkaï  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme Sylvie Guillon  Eig. : M. Jean-Jacques Postic



Teven Open klas


1  U/EX  CACS 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX  RCACS 
Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


4  U/EX   
Szvletana du Clos de Mickaloïc

Geb.: 13072001  LOF  013527/02755
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Ludmilla du Clos de Mickaloïc)
Fokker : Mme Mickaële Sauret  Eig. : Mmes Mickaële et Christine Sauret



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ulioucha des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013983/02911
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Mlle. Aubry-Dubourg & Mme B. Kowal



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCACIB 
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be