index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-4-2007  Limoges CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : Mevr. Rita Reyniers (B)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon


  19 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 14 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Ladies of the Lakes Amur

Geb.: 25082005  LOF  14623/02617
(Ch. Katz Rhythm of the Night  x  Kuskaya's Belischka)
Fokker : Mme Laurence Horsfield  Eig. : Mme Brigitte Dounaevsky



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  ZG/VG/TB   
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014831
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


  B/P   
Borozda de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014872
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche


  VB/VP/TP   
Bojinka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 15102006  LOF  014868
(Gamajun Aurora  x  Sibelle Az Aftab Faizabad)
Fokker : Guillon S  Eig. : Nevers/Riche



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Mlle Riche



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532/03019
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


2  U/EX  RCACS 
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


3  U/EX   
Valesskaïa de Tchesskaïa

Geb.: 03012004  LOF  014274/02946
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Petrouchka-Pavlovna des Crocs de la Molière)
Fokker : Pezet J.P.  Eig. : Mme M. Gregoire


4  U/EX   
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571/02783
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


abs     
Valkyrie du Ranch de Michka

Geb.: 08012004  LOF  014172/02950
(Ch. Petja du Cot-Regnier  x  Michka)
Fokker : Mlle Chorier S.  Eig. : Mlle Chorier S.


  U/EX   
Aza dite Eva

Geb.: 21052005  LOF  14533/03020
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


  ZG/VG/TB   
Belianka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOF  014187/02866
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.


  U/EX   
Valiska D'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14223/02953
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'el Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Josette Lalemend



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  ZG/VG/TB   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be