index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
14-4-2007  Erfurt CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Frau Martha Heine (D)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski


  14 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 5 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH LJS HT 
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B 
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski  Eig. : Ott/Hüttner



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - CAC - CACIB LS HT BOB
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  PKR.X.  5944
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Dober-Kopp Yugo Gigant Jegor

Geb.: 05112003  DWZB B  17350
(Hvostati Apraskin  x  Dober-Kopp Pannon Rosza)
Fokker : Koppany  Eig. : G.u.A.Maligin


3  U/EX   
Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - RCACIB 
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : O.S. Huettner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Rassim's Don Carlos

Geb.: 06052003  DWZB B  17160
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : G. Krause


3  U/EX   
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/Fam Kirsch



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  VDH Vet BOB
Scarap-Stöpa v.d. Windhundranch

Geb.: 25021999  DWZB B  16525
(Eyk v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : G.u.A.Maligin


abs     
Ch.Tzartaig Danilov Chess

Geb.: 11041999  N-  07976/99
(Dogcastle's Fredrique  x  Tzartaig Warjatova)
Fokker : G M Thorkildsrud  Eig. : H Köhler



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - CAC - RCACIB 
Gruschinka Zarownik

Geb.: 11042004  DWZB B  17281
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : Kasimir  Eig. : Skibitzki Sabine


abs     
Exlibris Canes Beloe Notshi

Geb.: 16111999  Est  02757/99
(Japejukan Kulkuri  x  Rakenlov Paloma Pojarova)
Fokker : Kasmann/Kruus  Eig. : Pöhl B.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB LS HT 
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz



Teven Veteranenklas


1  U/EX  VDH 
Adjanka Alexander

Geb.: 04111998  DWZB B  16450
(Aljoscha v.d. Wittenaue  x  Wanjuschka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be