index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-4-2007  Köln CAC  (D)
Keurmeester : Astrid Wolf (D)

JBOB Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka   JBOS  Jamarqui Angora


BOB Sir Lancelot Second Modnyabistru   BOS  Turgai's Galka


BOB Sir Lancelot Second Modnyabistru   CAC  Uljanow Barsois Caruso


Teven/Femelles/Females CAC Turgai's Galka   RCAC  Yolity Dievatiy Modnyabistru

  37 ingeschreven barsoi's (16 Reuen / 21 Teven)


Reuen Puppyklas


  B/P   
Turgai's Inei

Geb.: 04102006  DWZB B  17665
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans


2  ZG/VG/TB   
Enuk v. Pazjino

Geb.: 07032006  DWZB B  17616
(Grischka a.d. Zarenreich  x  Dober-Kopp Pannon Eszter)
Fokker : F. Hoorneman  Eig. : Braun A.


3  ZG/VG/TB   
Borego Mierzalosc Borzoi

Geb.: 03052006  DWZB B  17597
(Yard Stepowy Goniec  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Becker Ch.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH - CAC 
Uljanow Barsois Caruso

Geb.: 05062005  DWZB B  17479
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.


2  U/EX  RVDH 
Zoiboyz Perfect Storm v. Rosehill

Geb.: 08072005  DWZB B  17541
(Silkenswift Ambassador  x  Rosehill GL Mimeograph JC)
Fokker : S. Tabner/T. Golcher/C. Thompson  Eig. : D. Kohl



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Moličre  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.


2  U/EX  RVDH 
Golob Raschi-Pack-Buran

Geb.: 16112001  DWZB B  16974
(Coldun Raschi-Pack-Buran  x  Dascha Raschi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : W. Demmerling/Bartusch J.


3  U/EX   
Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach


4  U/EX   
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


  ZG/VG/TB   
Scharkow's Argisch

Geb.: 23092004  DWZB B  17361
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Braun


  ZG/VG/TB   
Brassok Kurt Schwitters

Geb.: 26052004  DWZB B  17359
(Basandrin Germelin  x  Braasok Nelly van Doesburg)
Fokker : R. Dirksen  Eig. : Ebel U


  U/EX   
Rosjanka's Arkaschko

Geb.: 14092001  DWZB B  16924
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : A. Roos



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Turgai's Eristo

Geb.: 18022001  DWZB B  16849
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : H. Bollbach


2  ZG/VG/TB   
Turgai's Haziz

Geb.: 05102004  DWZB B  17381
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : Franz  Eig. : Neu Daniel



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BR - BOB
Ch.Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Turgai's Istina

Geb.: 04102006  DWZB B  17668
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : D. Kohl


  VB/VP/TP   
Turgai's Indy

Geb.: 04102006  DWZB B  17667
(Turgai's Gil  x  Turgai's Faij)
Fokker : G.u.M. Franz  Eig. : G.u.M. Franz



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


abs     
Pagranitsjniki Boraya

Geb.: 24062006  NHSB  2614607
(Mischran Black Magic  x  Blagorodnja Krasota Zadira)
Fokker : M. Tuip  Eig. : M. Tuip


abs     
Marfa Iz Razdolia

Geb.: 15052006  NHSB  2634129
(Cherny Monarch Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : S. Uvarov  Eig. : M. Tuip



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX  RVDH 
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  DWZB B  17645
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Fam Kirsch u. Fam Seidel


3  U/EX   
Aljona od Podhornibo vrchu

Geb.: 30042005  DWZB B  17542
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
Fokker : Dr. Petr Vodicka  Eig. : D. Kohl


4  U/EX   
Uljanow Barsois Catjuschka

Geb.: 05062005  NHSB  2621363
(Afelia's Doijan  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


abs     
Uljanow Barsois Dunja

Geb.: 19072005  DWZB B  17499
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


3  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


4  U/EX   
Usha-Fedora d'Ymauville

Geb.: 20062003  LOF  014035
(Gamajun Aurora  x  Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : Strube G.&P.


  U/EX   
Albarosa Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17372
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : V. Stinner


  U/EX   
Xalna Stepowy Goniec

Geb.: 22092002  DWZB B  17196
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Spiewka Stepowy Goniec)
Fokker : K Rychlik  Eig. : Becker Ch.


  U/EX   
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH - CAC BOS
Turgai's Galka

Geb.: 06062003  DWZB B  17169
(Romanoff des Crocs de la Moličre  x  MCh Turgai's Chernika)
Fokker : M.+G. Franz  Eig. : M.+G. Franz


2  U/EX  RVDH 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Wonna Wiosna Stepowy Goniec

Geb.: 15032002  PKR.X  4945
(Ch Rakenlov Beliy Baritsnik  x  Ch Bieriozka Ouma Bojarow)
Fokker : K Rychlik  Eig. : V Stinner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaďa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be