index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
31-3-2007  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : Mrs. Iveta Voijtekova (SK)

Foto's : Sylvie Guillon, Veronique Jans



BOB Bojana de Nikolaiev    

  34 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 20 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB  Lux. Jr. Ch. 
Brinsky Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF  14795
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : V. Jans


2  G/B   
Fheyduck des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  0999111
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF 
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Bourne  Eig. : Combis M.H.


2  ZG/VG/TB   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL-CACIB 
Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.


2  U/EX  RCACL 
U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal


abs     
Ch.Bilans Amsterdam

Geb.: 25072001   
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Thomasz Kuszyk



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


2  U/EX   
Eristoff van Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971036
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL - RCACIB 
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


2  U/EX  RCACL 
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther


3  U/EX   
Ch.Archiduc du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014551
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Thierry Laigle


4  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer


abs     
Ch.Silver Shanon de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Baltic Queen du Grand Fresnoy

Geb.: 10092006  LOF  en cours
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Une Marlene Dietrich du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : F-G van Ende



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Lux Jr. Ch. BOB
Bojana de Nikolaiev

Geb.: 11032006  LOF  en cours
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Silver Saga Spirit of the Tsar)
Fokker : M. Mme Thalgott  Eig. : Alves J.


2  ZG/VG/TB   
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


3  G/B   
Zoiboys Chevelle

Geb.: 15032006  DWZB B  17631
(Chabibi's Korona-Kazan JC  x  Rosehill GL Serigraph JC)
Fokker : Tabner-Golcher-Thompson  Eig. : Ch. Hassel



Teven Tussenklas


  ZG/VG/TB   
Arctique du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis  Eig. : van Ende Caroline



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX  RCACL 
Veruschka du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  DWZB B  17367
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Schwarz


3  U/EX   
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571/02783
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


4  ZG/VG/TB   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


  ZG/VG/TB   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


2  ZG/VG/TB   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


3  ZG/VG/TB   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


3  U/EX   
Ch.Staraja Russa Feya Lun Radugi

Geb.: 04092004  FIN  43150/04
(Staraja Russa Cheslav  x  Staraja Russa Bazhena)
Fokker : Voutilainen  Eig. : E. Balakireva


4  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


abs     
Ch.Bilans Awangarda

Geb.: 25072001  PKR.X  4821
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Thomas Kuszyk


  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be