index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-3-2007  Ostercappeln CAC  (D)
Keurmeester : Herr A. v.d. Broek (NL)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski
Foto's ingestuurd door Deborah Soete



VDH - BH - BOB Dajanka Alexander   CAC - VDH - BR - BOS  Jantar aus dem Zarenreich

  35 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 23 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Pagranitsjniki Bandhu

Geb.: 24062006  NHSB  2614606
(Mischran Black Magic  x  Blagorodnja Krasota Zadira)
Fokker : M. Tuip  Eig. : S. Herrema



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Ch.Köhler u. F. Klöpfel


2  ZG/VG/TB   
Ailica's Eglon

Geb.: 03032006  DWZB B  17574
(Noureev du Cot-Regnier  x  Ailica's Caja-Chadee)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Silke Matyssek



Reuen Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2264/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC BR
Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


3  U/EX   
Rosjanka's Baranoff

Geb.: 20082004  DWZB B  17333
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


4  ZG/VG/TB   
Ischyma Dances with Wolves

Geb.: 18012003  DWZB B  17114
(Ch. Totschka's Asmodjei  x  Ch. Milva de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Sander


abs     
Igor Kalinow

Geb.: 18082003  DWZB B  17187
(Ch Kuskaya Arak of Kalinow  x  Ch Starborough Fait Accompli)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : R. + S. Kalinowski


  ZG/VG/TB   
Ischyma Garrigue

Geb.: 16092004  DWZB B  17344
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Fam.Kirsch/Fam.Seidel  Eig. : M. Richter



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Rusich Lovkach

Geb.: 28012003  DWZB B  17290
(Gilay Rusich  x  Rusich Malinka)
Fokker : I. Korschunova  Eig. : W. Sperling



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - JBIS
Rasswet's Belana

Geb.: 06052006  DWZB B 
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M. Wille  Eig. : M. Wille


2  U/EX   
Rasswet's Batessa

Geb.: 06052006  DWZB B  17607
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : Marion Wille


3  U/EX   
Marfa Iz Razdolia

Geb.: 15052006  NHSB  2634129
(Cherny Monarch Iz Razdolia  x  Leicro's Russian Zolka Zara)
Fokker : S. Uvarov  Eig. : M. Tuip


4  U/EX   
Ischyma Inuit-Oona

Geb.: 09042006  DWZB B  17587
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Dobler C.


  ZG/VG/TB   
Paskova Ashanti Forerver

Geb.: 19042006  PKR  06169/06
(Ch. Dobber Kopp Oanon Baro  x  Ch. Ischyma First Lady)
Fokker : A. Paskova  Eig. : Th. Rapp


  U/EX   
Rasswet's Burning Flame

Geb.: 06052006  DWZB B  17605
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : Marion Wille


  ZG/VG/TB   
Rasswet's Blandis

Geb.: 06052006  DWZB B  17602
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : Marion Wille  Eig. : J. Seelig



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH RCAC 
Baruschka's Krassiwaja

Geb.: 16052005  DWZB B  17463
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schönfeld  Eig. : V. Niekamp


2  U/EX  RVDH 
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Briaska

Geb.: 20082004  DWZB B  17340
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


3  U/EX   
Uljanow Barsois Catjuschka

Geb.: 05062005  NHSB  2621363
(Afelia's Doijan  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


4  U/EX   
Haruscha Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17018
(Ch Cubaran v.Triumfus Dyonisos  x  Ch Ubarinia des Steppes Glacées)
Fokker : R.S. Kalinowski  Eig. : M.K. Gehle


abs     
Anjeschka Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17356
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : W. Sperling


abs     
Freya Felowska v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497516
(Ch Kuskaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : Christenhusz S


abs     
Jelena aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17395
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


  U/EX   
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


  U/EX   
Blagorodnja Krasota Zadira

Geb.: 04032002  NHSB  2385576
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : Tuip-Smid Marij


  ZG/VG/TB   
Rasswet's Adana

Geb.: 04092003  DWZB B  17201
(Stepun's Rimski  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M.M. Wille  Eig. : M.M. Wille



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille


2  U/EX  RVDH 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BH - BOB
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Askania

Geb.: 14092001  DWZB B  16931
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : H.H. Ludewig



top


© 2005-2019 web.barsoi.be