index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-2-2007  Toulouse CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : Mr. Pierre Renard (F)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon


  17 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 10 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Bolchoi des Crocs de la Molière

Geb.: 12042006  LOF  014768
(Ustinov des Crocs de la Molière  x  Ulichka des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Silvent-Descamps



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Silvent-Descamps


2  U/EX  RCACS 
Viroutchai du Cot-Regnier

Geb.: 13102004  LOF  014366
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mme Delille Catherine


3  U/EX   
Thirion de Pinedo

Geb.: 01082002  LOF  013797/02495
(Ch Lorenzo de Pinedo  x  Ch Opale de Pinedo)
Fokker : M. Fernandez-Pinedo C.  Eig. : M. Mme Piard M. & M.


4  U/EX   
Volsky of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014410/02603
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : M. Mme. Piard M


5  U/EX   
Hinschka's Ryan Kazarah

Geb.: 12022000  LOF  013186/02391
(Nureyev de Pinedo  x  Houndra de Pinedo)
Fokker : M. Perez-Mirailles T.  Eig. : M. Klasen A.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Pilai du Cot-Regnier

Geb.: 16051999  LOF  13007/02323
(Lijinski du Cot-Regnier  x  J'Koura du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Catherine Delille



Teven Puppyklas


abs     
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Barychina des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  14717
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Silvent-Descamps



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Akhal Stavka

Geb.: 26102005  LOF  014731
(Ramius des Vignobles de la Canterrane  x  Svodka of Scotch-Dream)
Fokker : M. Meygret L.  Eig. : M. Meygret L.


2  U/EX   
Ashanja Stavka

Geb.: 26102005  LOF  014730
(Ramius des Vignobles de la Canterrane  x  Svodka of Scotch-Dream)
Fokker : M. Meygret L.  Eig. : M. Meygret L.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Vestlana du Cot Regnier

Geb.: 13102004  LOF  14368/02997
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent Faure


2  U/EX   
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571/02783
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


3  U/EX   
Aquila Altai du Cot-Regnier

Geb.: 25062005  LOF  014548
(Petja du Cot-Regnier  x  Udalia du Cot-Regnier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Mme Ducos M.Ch.


4  U/EX   
Volgah des Plaines de Paudelle

Geb.: 24102004  LOF  014436/03009
(Tchoudimir Sergueiev du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Orsa from the Land of Break Dance)
Fokker : Mme Font E.  Eig. : Mme Font E.


5  U/EX   
Vanouchka az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014374/03004
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : M. Harani



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be