index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-2-2007  Rheinberg Nat.VDH CAC  (D)
Keurmeester : Frau Martha Heine (D)

Jgd-VDH Rheinland Jugendsieger JBOB Jgd-BIS (Gr.2,5,9-10) Jason vom Tollhaus    


VDH-CAC Rheinland Sieger BOB Sir Lancelot Second Modnyabistru    

  27 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 15 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Jgd VDH Rheinland Jugendsieger JBOB - Jgd-BIS (Gr.2,5,9-10)
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH-RCAC 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg


3  ZG/VG/TB   
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  017458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
Fokker : Sabine Schönfeld  Eig. : Sabine Schönfeld



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH-CAC Rheinland Sieger BOB
Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX  RVDH 
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  ZG/VG/TB   
Joschij vom Sölring Hüs

Geb.: 13012005  DWZB B  17407
(Gorijn vom Sölring Hüs  x  Elmaya v. Troybhiko)
Fokker : H.+I.Neumann  Eig. : P.-J.+R.Euskirchen


4  ZG/VG/TB   
Holop Raschi-Pack-Buran

Geb.: 14082002  DWZB B  17068
(Sverkay  x  Dascha Rachi Pack Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg


  disq   
Turgai's Feopen

Geb.: 22042002  DWZB B  17023
(Bajar Raschi Pack Buran  x  M Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : M Franz  Eig. : L. Bührmann


  ZG/VG/TB   
Rosjanka's Arkaschko

Geb.: 14092001  DWZB B  16924
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : A. Roos



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH (New VDH Ch.)
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RVDH 
Baruschka's Janitschar

Geb.: 08052003  DWZB B  17146
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Jgd VDH Rheinland Jugendsieger 
Jamarqui Angora

Geb.: 06052006  DWZB B  17644
(Jamarqui Axesunamoon  x  Ischyma Evelyn's Star over Jamarqui)
Fokker : Alma Oakley-Abrahams  Eig. : E. Kirsch & P. Seidel


2  ZG/VG/TB   
Ischyma Inuit-Oona

Geb.: 09042006  DWZB B  17587
(Lut Szczescia Wladca Traw  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Dobler C.



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Tovaritch's Boltuska

Geb.: 23072005    1083311RN
(Ch. Pierre-Maitre de Tchesskaïa  x  Helinka v. Sölring Hus)
Fokker : G+L Hancock  Eig. : Euskirchen R.+P.J.


  G/B   
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2265/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Fam Kirsch u. Fam Seidel



Teven Open klas


1  U/EX  VDH-CAC Rheinland Sieger 
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Stepun's Taijna

Geb.: 28022002  DWZB B  17004
(MCh Turgai's Chudo  x  Ch Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wöhrle/Simon


3  U/EX   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


4  U/EX   
Yolity Dievatiy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528370
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kluiters/vd Broek  Eig. : Kluiters/vd Broek


abs     
Rosjanka v. Kaluga

Geb.: 31032000  DWZB B  16998
(Bajar Raschi Pack Buran  x  Zotola v. Kaluga)
Fokker : C. Friedli  Eig. : L. Bührmann


  ZG/VG/TB   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


  ZG/VG/TB   
Janscha Raschi-Pack-Buran

Geb.: 17042005  DWZB B  17449
(Fedor Raschi-Pack-Buran  x  Erunda Rashi-Pack-Buran)
Fokker : L. Bührmann  Eig. : N. Kolberg



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Stepun's Valentina

Geb.: 10022004  DWZB B  17261
(Stepun's Sawlok  x  Stepun's Petrowa)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : D. Wohrle


abs     
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



Teven Veteranenklas


abs     
Adjanka Alexander

Geb.: 04111998  DWZB B  16450
(Aljoscha v.d. Wittenaue  x  Wanjuschka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be