index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
17-2-2007  Langerwisch CAC  (D)
Keurmeester : Hr. W. Baumann (D)

Resultaten en foto ingestuurd door Ute Dick



VDH BR BOB Holsky Kalinow    

  17 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 8 Teven)


Reuen Puppyklas


  B/P   
Klingsors Xenos

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : M. Szeloh


  VB/VP/TP   
Nurejew Kalinow

Geb.: 26062006  DWZB B 
(Katz Rhytm of the Night  x  Inuschka Kalinow)
Fokker : Kalinowski  Eig. : Ott/Hüttner


  B/P   
Ailica's Fotin

Geb.: 09062006  DWZB B 
(Ailica's Chamberlain  x  Ailica's Dark Ruby)
Fokker : A. Wolf  Eig. : Dr. Eigenbrod



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Eyk v. Brandenstein

Geb.: 23022006  DWZB B 
(Nabor Gatschina  x  Darina v. Brandenstein)
Fokker : Hartmann  Eig. : E. Wandzich



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Klingsor's Valentin

Geb.: 11052005  DWZB B 
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : S. Knoll



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-VDH 
Taigan Makhroff

Geb.: 02022002  DWZB B  17046
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Makhroff  Eig. : Boss



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH-BR BOB
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick


2  U/EX  RVDH 
Ch.Rassim's Don Carlos

Geb.: 06052003  DWZB B  17160
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : G. Krause



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  BV 
Ch.Klingsor's Nonius

Geb.: 17051998  DWZB B 
(Ivanow Alexander  x  Aljaska Rusich)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel



Teven Puppyklas


  B/P   
Klingsor's Xenia

Geb.: 11082006  DWZB B 
(Klingsors Titzian  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Donna v.d. Windhundranch

Geb.: 09022006  DWZB B 
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Tundra v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Schwarz



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Klingsor's Urania

Geb.: 24052004  DWZB B 
(Klingsor's Lovländer  x  Klingsor's Padua)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Veruschka du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  DWZB B  17367
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Schwarz


3  U/EX   
Galina Zarownik

Geb.: 11042004   
(Klingsor's Ontario  x  Eshjewika Zarownik)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : S. Roehl


4  ZG/VG/TB   
Zuliko v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002   
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Koch/Raddatz


  ZG/VG/TB   
Bilans Cma Gaja

Geb.: 13102003   
(Ch Bilans Amsterdam  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Schmelter



Teven Veteranenklas


1  U/EX  BV - BH 
Ch.Eshjweika Zarownik

Geb.: 13121997  DWZB B 
(Quentin v. Bergedorf  x  Gustopsowaya's Silver Shadow)
Fokker : H. Kasimir  Eig. : H. Kasimir



top


© 2005-2019 web.barsoi.be