index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-2-2007  Niort CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mme Kadike-Skadina 

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon & Gérard Mahé



CACS-CACIB BOB 3BIG Tadjykie d'El Collina of Perruska   CACIB BOS  Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

  14 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - 3BIG Junior
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB - 3BIG
Tadjykie d'El Collina of Perruska

Geb.: 23012002  LOF  13677/02465
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemand  Eig. : Mme Pascale Savarit


2  U/EX  RCACS-RCACIB 
Volskyvoi d'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14222/02564
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'El Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Pascale Savarit


3  U/EX   
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  017282
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Ada dite Annouchkaia

Geb.: 21052005  LOF  14532
(Nevski du Cot Regnier  x  Taïga d'Al Kerby)
Fokker : M. Agostini  Eig. : Mme Josette Lalemend


2  U/EX   
Aniouchka de Belouyeva

Geb.: 13062005  LOF  014619/03017
(Ch. Katz Rhythm of the Night  x  Ch. Sainte Nitouche de Belouyeva)
Fokker : M. Christian Magré  Eig. : M. Paré Philbert



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Valiska D'El Collina of Perruska

Geb.: 11022004  LOF  14223/02953
(Nakhitchevan  x  Maroussia d'el Collina of Perruska)
Fokker : Mme Josette Lalemend  Eig. : Mme Josette Lalemend


3  U/EX   
Andora du Grand Fresnoy

Geb.: 11032005  LOF  014524
(Tarassov du Grand Fresnoy  x  Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Ulioucha des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013983/02911
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Mlle. Aubry-Dubourg



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be