index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
10-2-2007  Brno CAC-CACIB  (CZ)
Keurmeester : F. Boucek (CZ)

Resultaten ingestuurd door Ute Dick


  17 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  CAJC 
Zarathustra Nijinski Ballet

Geb.: 19012006   
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


2  U/EX   
Vladimir z Palatinu Morovia

Geb.:    
(Daimon Majove Bohemia  x  Palomia z Palatinu Moravia)
Fokker : M. Ruzickova  Eig. : D. Juranova



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Basko od Nebeskeho Rybnika

Geb.: 03042005   
(Klingsors Rashwan  x  Angara Mishenka)
Fokker : Ing.V.Konvicka  Eig. : E. Cechova


2  U/EX  RCAC 
Il Chagal Balsaja Ochota

Geb.: 07052005   
(Russkij Standart Arlekin  x  Tiara)
Fokker : D. Sir  Eig. : M. Antonyova


3  U/EX   
Timur z Moskevskeho Chovu

Geb.: 19092005  CLP/B/  2278
(Aladin Variage Gold  x  Zaganhar Epyra)
Fokker : Pafik  Eig. : Finkova Pavla


4  ZG/VG/TB   
Homer z Pogranicza

Geb.: 07042005   
(Azeem Variage Gold  x  Ofelia ze Sfory Caryzy)
Fokker : M. Tekieli  Eig. : M. Oralkova



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Patriot Sofena

Geb.: 06022005   
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rozsa)
Fokker : A. Mudra  Eig. : A. Mudra


2  U/EX   
Hawkeye z Bilmy

Geb.: 12022004   
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : K. Valentinova



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-RCACIB 
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Teven Jeugdklas


1  U/EX  CAJC 
Zsa Zsa Nijinski Ballet

Geb.: 19012006   
(Azeem Variage Gold  x  Tanecnice Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova


2  ZG/VG/TB   
Tamara z Moskevskeho Chovu

Geb.: 16092005  CLP/B/  2281
(Aladin Variage Gold  x  Zaganhar Epyra)
Fokker : F. Parik  Eig. : Otiskova Iveta



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Almera du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005   
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Judr. Foit


2  U/EX   
Xanischka Nijinski Ballet

Geb.: 03042005   
(Safir Nijinski Ballet  x  Rasberry Nijinski Ballet)
Fokker : Ing. L. Burianova  Eig. : Ing. L. Burianova



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Polaris Sofena

Geb.: 06022005   
(Ingo Sofena  x  Dober-Kopp Pannon Rosza)
Fokker : A. Mudra  Eig. : A. Mudra


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Feria Fleszy Polot

Geb.: 13032005   
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Bezputaja Bolva Polot)
Fokker : W. Misterka-Kluska  Eig. : M. Rezakovo


3  ZG/VG/TB   
Comthesa de Silent Enigma

Geb.: 27072004  CMKU/B/  2168/04
(Polongain Griffin  x  Olympiada Nijinski Ballet)
Fokker : Krapova  Eig. : Kirlatkova Martina



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be