index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-2-2007  Chalons-en-Champagne CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Chapiro Boris (RUS)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon



CACS-CACIB BOB U'Adrenalin Jethro Rush from Fart Stable    


CACS-CACIB U'Adrenalin Jethro Rush from Fart Stable   RCACS-RCACIB  Fausto de Silvergrey


CACIB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole   CACS-RCACIB  Tatiana Triskell d'Al Kerby


CACS Tatiana Triskell d'Al Kerby   RCACS  Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

  25 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 17 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Anoeskoff de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014644
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Himbert Lysiane


2  U/EX   
Black Devilish Nightmare from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF 
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga


3  U/EX   
Andriouchka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  14643
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


4  U/EX   
Agha Khan du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF  014832
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis  Eig. : Munier C.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Antoine de Saint Exupery du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014631
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Nizet R.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
U'Adrenalin Jethro Rush from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014207/02590
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


2  U/EX  RCACS 
Fausto de Silvergrey

Geb.: 04042003  LOF  014359/02534
(Ferm de Silvergrey  x  Ninoska de Silvergrey)
Fokker : Mme Gaig A.  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voutilainen  Eig. : M.H. Combis



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon


  VB/VP/TP   
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard


  VB/VP/TP   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


2  U/EX   
Black Devilish Angel from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF  en cours
(Daimon Majove Bohemia  x  U'Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Mme Van Rijn L.  Eig. : Van Rijn Lidia/Bulyma Kinga


3  U/EX   
Bucarest du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF  014808
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lamblin S.


4  U/EX   
Akhmatova de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014647
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


  U/EX   
Annouschka de la Cité du Rouvion

Geb.: 07102005  LOF  014648
(Rogday Mo Homiérovitch Boldareffchino  x  Tétiva Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Isabelle Deglaire  Eig. : Mme Greffe J.


  U/EX   
Bagriana des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  014716
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Isabelle Deglaire



Teven Open klas


1  U/EX  RCACS 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Belianka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOF  014187/02866
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : M. Mme Bouillon P. & C.


3  U/EX   
U'amarok Aideen from Fart Stable

Geb.: 26112003  LOF  014210
(Ch Teine Fiddler at Tarasov  x  Welwetowa Wybranka Polot)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Lidia Van Rijn/Kinga Bulyma


4  U/EX   
Andora du Grand Fresnoy

Geb.: 11032005  LOF  014524
(Tarassov du Grand Fresnoy  x  Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


2  U/EX   
Tetiva Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013824/02849
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Isabelle Deglaire



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be