index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
28-1-2007  Moeskroen CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : M. Huidobro N. (E)

...click hier voor... » Meer foto's



 Faina des Perles Tsariennes   JBOB  Fadeï du Pré du Château


CAC-CACIB BOS Urkoff des Crocs de la Molière   CAC-CACIB BOB  Artemis du Pré du Château

  14 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 5 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  U/EX   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  ZG/VG/TB   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Borodin Bakhar

Geb.: 20062005  KC AF 03684603 
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14-08-2004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


3  ZG/VG/TB   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


abs     
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Favsta des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991096
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Artemis du Pré du Château

Geb.: 06102001  LOSH  898342
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Antinea du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014561
(Ch Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Rotsaert O/Robert S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be