index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-1-2007  Nürnberg CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Frau E. Raufelder (D)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski - Foto's ingestuurd door Ute Dick



VDH-CACIB-BOB Pyashka's Adash   VDH-CAC-CACIB-BOS  Dajanka Alexander


Vet.BOB Adjanka Alexander    

  17 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 9 Teven)


Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Alexandr od Podhorniho vrchu

Geb.: 30042005  CLP/B  2238
(Monarcha Blanca Barzet  x  Djarmilla aus dem Zarenreich)
Fokker : Petr. Vodicka  Eig. : Petr. Vodicka


2  U/EX  RVDH 
Sambor Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  6025
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Danuta Freiherr


abs     
Jr. Yorama Balsaja Achota

Geb.: 26092005  CLP/B  2287
(Stillwater Tennessee Travler  x  Russkiy Standart Aurora)
Fokker : Dusan Sir  Eig. : Jitka Sirova+Astrid Wolf



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH-CAC-RCACIB 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  PKR.X.  5944
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Dober-Kopp Yugo Gigant Jegor

Geb.: 05112003  DWZB B  17350
(Hvostati Apraskin  x  Dober-Kopp Pannon Rosza)
Fokker : Koppany  Eig. : G.u.A.Maligin


3  ZG/VG/TB   
Scarap-Stöpa v.d. Windhundranch

Geb.: 25021999  DWZB B  16525
(Eyk v.d. Windhundranch  x  Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : G.u.A.Maligin



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Stepun's Towarisch

Geb.: 28022002  CMKU/B/  1997/-02/02
(Turgai's Chudo  x  Stepun's Newolina)
Fokker : D. Woerle+A.K. Behrbalk  Eig. : Vodicka Dr. Peter



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH-CACIB-BOB 
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer



Teven Puppyklas


abs     
Lariusha Polongain

Geb.: 20042006  FIN  27689/06
(Ametistovaya Svora Yakhont  x  Phaedra Polongain Regina)
Fokker : M. Tuominen & Salo Leena  Eig. : H. Messner



Teven Tussenklas


1  ZG/VG/TB   
Mascha Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17510
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R. + S. Kalinowski  Eig. : U.u.S.Stöhr



Teven Open klas


abs     
Hera z Bilmy

Geb.: 12022004  CMKU/B  2109/04
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parizkova  Eig. : H. Messner



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH-CAC-CACIB BOS
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH-RCACIB 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX  RVDH 
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz


3  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Adjanka Alexander

Geb.: 04111998  DWZB B  16450
(Aljoscha v.d. Wittenaue  x  Wanjuschka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be