index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-1-2007  Paris Dog Show CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mlle Lombard Marie-Martine (F)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon



CACIB - BOB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole    

  35 ingeschreven barsoi's (14 Reuen / 21 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ave Caesar du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Descheemaeker F.


2  U/EX   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


3  U/EX   
Ambassadeur du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Hemming D.


4  U/EX   
Beethoven du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Heming D.


abs     
Ah Si J'Etais Riche du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Descheemaeker F



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Borodin Bakhar

Geb.: 20062005  KC AF 03684603 
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


2  U/EX   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF  014678
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski P


3  U/EX   
Alphonse de Lamartine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014633
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis  Eig. : Courageux P


4  U/EX   
Antoine de Saint Exupery du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014631
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Nizet R.


  U/EX   
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF 
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Jay Egoiste  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : M. Folgero  Eig. : Combis


2  U/EX  RCACS-RCACIB 
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


3  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voutilainen  Eig. : M.H. Combis



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF  014756
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon


  VB/VP/TP   
Bagriana des Crocs de la Molière

Geb.: 20042006  LOF  014716
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Taïra Isbr)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Black Beauty in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014739
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard


  VB/VP/TP   
Baby One More Time in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014743
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard


  B/P   
Blanche Neige in the Name of Love

Geb.: 18052006  LOF  014741
(Daimon Majove Bohemia  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Babylone du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Courageux P.


2  U/EX   
Bucarest du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lamblin S.


3  U/EX   
Belgrade du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch Le Sphinx Phenix du Grand Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Lodewyck C.


abs     
A'Babouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  014691
(Alexandroff du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Larue Sylvie



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Anisse du Château de la Tauri

Geb.: 05022005  LOF  014492
(Tajmal du Château de la Taurie  x  Svierka Tundra)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Lodewyck C.


2  ZG/VG/TB   
Askina in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014512
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Boulanger



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Virinea du Cot-Regnier dite Garance

Geb.: 13102004  LOF  014370
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mlle Codron Catherine


2  U/EX   
Andora du Grand Fresnoy

Geb.: 11032005  LOF  014524
(Tarassov du Grand Fresnoy  x  Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


3  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


4  U/EX   
Toutchka Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013822/02903
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Kojine  Eig. : Boulanger


  U/EX   
V'Alicia Tzarinovna du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 12102004  LOF  014401
(Rodnitchikov Homiérovitch Boldareffchino  x  Tzarine de Forlhand)
Fokker : Trefoux N.  Eig. : Blandelet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS 
Tetiva Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013824/02849
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


2  U/EX   
Ulioucha des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013983/02911
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Mlle. Aubry-Dubourg



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Antinea du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014561
(Ch Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Rotsaert O/Robert S



Teven Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Marina Vlady du Grand Fresnoy

Geb.: 21031996  LOF  012147/02442
(Ch Abidjan's Iz He Blue  x  Elba Stepowy Goniec)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Blandelet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be