index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
9-12-2006  Genk CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mw Smojver-Selemovic Jadranka (Cro)

Foto's : Veronique Jans, Deborah Soete, Greet Schalenbourg


CAC-CACIB BOS Ischyma Hitan Rayen   CAC-CACIB BOB  Rassim's Djevka

  22 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04-04-2006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  VB/VP/TP   
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26-05-2006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : H. Steenvoorden



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06-01-2006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06-01-2006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  ZG/VG/TB   
Farouk du Pré du Château

Geb.: 11-02-2006  LOSH  0992364
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauver  Eig. : Greta Schalenbourg



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20-03-2005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26-02-2005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Open klas


1  U/EX   
Demon du Pré du Château

Geb.: 27-02-2004  LOSH  947206
(MCh Xyvanoff du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Vermeylen F



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10-03-2003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30-09-2003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20-03-2005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck


abs     
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25-05-2004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06-01-2006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  U/EX   
Favsta des Perles Tsariennes

Geb.: 06-01-2006  LOSH  0991096
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Rassim's Djevka

Geb.: 06-05-2003  DWZB B  17162
(Ch Teine Windmaster of Foxwood  x  Ch Stonebar Sancara)
Fokker : V. Niekamp  Eig. : H.&W. Steenvoorden


2  U/EX   
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31-08-2003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


3  ZG/VG/TB   
Altaia du Pré du Château

Geb.: 03-07-2001  LOSH  0863924
(Ch Tersky du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


4  ZG/VG/TB   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30-09-2003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08-03-2004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27-02-2004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


3  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31-01-2004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25-08-2002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



top


© 2005-2019 web.barsoi.be