index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-11-2006  Amsterdam Winner 2006 CAC-CACIB  (NL)
Keurmeester : W. Schwerm-Hahne (D)

Resultaten en foto's ingestuurd door Deborah Soete


CAC-CACIB BOB Vronsky Angel in Disguise   CAC JBOB BOS  Cymabresjeva Jevkai

  17 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 7 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Zaranov Edik Barishnikov

Geb.: 26052006  DKK  11243-2006
(Zaranov Davidka Kutusov  x  Smirnoff Sofja)
Fokker : Lervad P.  Eig. : H. Steenvoorden



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  CAC - Jeugdwinner '06 - Winner'06 JBOB - BOS
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Ilarion

Geb.: 20122004  NHSB  2538715
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : V.Giouppenen



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-CACIB 
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX   
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.U'Alexe´ de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


2  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck


3  U/EX   
Ch.Bilans Amsterdam

Geb.: 25072001   
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Thomasz Kuszyk


abs     
Ch.Silver Shanon de Nikola´ev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikola´ev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Ardagan's Fayina

Geb.: 16012006  NHSB  2592623
(Ardagan's Edition  x  Stepun's Uljeschka)
Fokker : H. Karmelk  Eig. : F. Alberda


2  ZG/VG/TB   
Uljanow Barsois Catjuschka

Geb.: 05062005  NHSB  2621363
(Afelia's Doijan  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


3  ZG/VG/TB   
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB - Winner '06 BOB
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


abs     
Ch.Bilans Awangarda

Geb.: 25072001  PKR.X  4821
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Thomas Kuszyk



top


© 2005-2019 web.barsoi.be