index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
18-11-2006  Kortrijk KBWC-CRBL Belgian Top Sighthound Show 2006 CAC  (B)
Keurmeester : Mrs. Irina Korshunova (RUS)

---> Foto's Erering <---

Foto's : Irina Korshunova, Sylvie Guillon


CAC KBWC Winner 2006 - BOS Dajanka Alexander   - BOB  Piatoi Polozovich de Xanishka

  39 ingeschreven barsoi's (19 Reuen / 20 Teven)


Reuen Babyklas


  VB/VP/TP   
Bozhan de Xanishka

Geb.: 09062006  LOF 
(Bojar-Buran Alexander  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet  Eig. : Vanremoortele-Delandsheer Diane



Reuen Puppyklas


  B/P   
Fheyduck des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


  B/P   
Fholsky des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : van Ende Michel


1  VB/VP/TP   
Black Devilish Daydream from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF 
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Van Rijn Lidia



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  KBWC Junior Winner '06 JBOB
Bran of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14705
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M


2  U/EX   
Bohort of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14704
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Moreau M


3  ZG/VG/TB   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF 
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski


4  ZG/VG/TB   
Ave Caesar du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Descheemaeker F.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Open klas


  disq   
Cymabresjeva Hermes

Geb.: 10062004  NHSB  2512357
(Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : Ronvaux D


abs     
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC Res BIS Working Class
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck


3  U/EX   
Rusich Lovkach

Geb.: 28012003  DWZB B  17290
(Gilay Rusich  x  Rusich Malinka)
Fokker : I. Korschunova  Eig. : W. Sperling



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC - KBWC Winner 2006 BOB - Reserve Best in Show
Ch.Piatoi Polozovich de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012938
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : V Jans


2  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


3  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


abs     
Ch.Bilans Amsterdam

Geb.: 25072001   
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomasz Kuszyk  Eig. : Thomasz Kuszyk



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   B.I.S. Veteran
Tsjerkaj du Bois St. Lambert

Geb.: 07051995  LOSH  755599
(Panatole du Bois St. Lambert  x  Tolkaia's Ilonka)
Fokker : Mme Marquet  Eig. : V. Jans



Teven Babyklas


  VB/VP/TP   
Bibiana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 01072006  LOF 
(Patchkov de Tchesskaïa  x  Ulianka des Crocs de la Molière)
Fokker : Sylvie Guillon  Eig. : Sylvie Guillon



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy - BIS Puppy
Fharmonie des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Landrain M


2  VB/VP/TP   
Fhermione des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH 
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : M. Landrain  Eig. : Ronvaux Didier


3  VB/VP/TP   
Black Devilish Nightmare from Fart Stable

Geb.: 02052006  LOF 
(Daimon Majove Bohemia  x  Amarok Aideen from Fart Stable)
Fokker : Fart Stable  Eig. : Van Rijn Lidia



Teven Jeugdklas


1  U/EX  KBWC Junior Winner '06 
Arctique du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis  Eig. : van Ende Caroline



Teven Open klas


1  U/EX  CAC - KBWC Winner '06 BOS
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX   
Usha-Fedora d'Ymauville

Geb.: 20062003  LOF  014035
(Gamajun Aurora  x  Russie-Impériale d'Ymauville)
Fokker : F. Stacul  Eig. : Strube G.&P.


3  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


4  U/EX   
Anjeschka Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17356
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : W. Sperling


abs     
Ursskaia de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014058
(Ch TPO Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysée de Tchesskaïa)
Fokker : Mr Pezet  Eig. : E. Antoine



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC - BIS Working Class 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


3  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


4  ZG/VG/TB   
Ulijana of Pherkad's Soul

Geb.: 08102003  LOF  14149/2943
(Vostochny Baron Iz Podnebesija  x  Pbhal)
Fokker : M. Frédéric Volt  Eig. : Moreau M.


abs     
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann



Teven Fokkersklas


1  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


3  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


abs     
Ch.Bilans Awangarda

Geb.: 25072001  PKR.X  4821
(Ch Unikat Urok Polot  x  Ch Sama Slodycz Polot)
Fokker : Thomas Kuszyk  Eig. : Thomas Kuszyk



top


© 2005-2019 web.barsoi.be