index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-10-2006  Orleans CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : F. Boucek (Tch)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon


CACIB - BOB - Reserve BOG - 37me Meilleur Champion Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole    

  24 ingeschreven barsoi's (13 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


abs     
Berezovsky Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  en cours
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : M. Poirier J.P.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ambassadeur du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Hemming D.


2  U/EX   
Beethoven du Grand Fresnoy

Geb.: 06012006  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Ch. The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Heming D.


3  U/EX   
Antoine de Saint Exupery du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014631
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Nizet/Rollot


4  ZG/VG/TB   
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon


5  G/B   
Anaieff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014653
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia-Impériale d'Ymauville)
Fokker : Guillon Sylvie  Eig. : Saubobert Th.&D.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Djinseeker French Dream du Grand Fresnoy

Geb.: 06052005  LOF 
(Ch Zabava Milky Way  x  Ch Majenkir Ksar My Pebble Beach)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Silvent Christine


2  U/EX   
Vladimir du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014263/02592
(Tsavo du Chateau de la Taurie  x  Ralietka)
Fokker : Mme Trefoux N.  Eig. : M.Mme Perez/Gantheil


3  U/EX   
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


4  U/EX   
Ti Amo Du Château de la Taurie

Geb.: 18102002  LOF  013817/02545
(Smirnoff du Domaine d'Iasnaia-Poliana  x  Jodie du Domaine d'Iasnaia-Poliana)
Fokker : Mme De Gastines Martine  Eig. : Mlle Lemoine Marie-Jeanne



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Vostok des Crocs de la Molière

Geb.: 26022004  LOF  14489/02573
(Alexandrov du Pré du Château  x  Natalia des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Laurent Aubry Dubourg et Mlle Barbara Kowal



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis



Teven Jeugdklas


  G/B   
A'Babouchka des Crocs de la Molière

Geb.: 10122005  LOF  014691
(Alexandroff du Pré du Château  x  Valeska des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps  Eig. : Mme Larue Sylvie



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACS 
Alienor d'Aquitaine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014636
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Ch.Antinea du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014561
(Ch Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Rotsaert O/Robert S


2  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin


3  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


4  U/EX   
Viktoria az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014376/02993
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Pascal Boillon


n/p  ZG/VG/TB   
Belianka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOF 
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : Boillon


n/p  ZG/VG/TB   
Vozla-Vrana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014383
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Valibouse M



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Ulioucha des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013983/02911
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Laurent Aubry Dubourg et Mlle Barbara Kowal



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB - Rés.BIG
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis



top


© 2005-2019 web.barsoi.be