index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
15-10-2006  Dortmund CAC-CACIB 100 Jahre VDH Jubiläumsaustellung  (D)
Keurmeester : Dhr. Arnold (D)

Resultaten en foto ingestuurd door Deborah Soete


VDH CACIB JHSG BH Ailica's Caja-Chadee   BOB  Klingsor's Tizian

  40 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 20 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  VDH-JCHA JHJS 
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  017458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
Fokker : Sabine Schönfeld  Eig. : Sabine Schönfeld


3  ZG/VG/TB   
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2264/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel


4  ZG/VG/TB   
Swarozyc Sokrushaj Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  5933
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Otto M.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH CAC 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RVDH 
Adonis Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17368
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Dagny Schleusener



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  U/EX   
Zarewitsch v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  DWZB B  17057
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger


3  U/EX   
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


4  U/EX   
Ischyma Dances with Wolves

Geb.: 18012003  DWZB B  17114
(Ch. Totschka's Asmodjei  x  Ch. Milva de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Virtanen


abs     
Le Sphinx Hot Chili

Geb.: 06032004  SHSB  638535
(Le Sphinx E'Zatyr  x  Le Sphinx Fillipi)
Fokker : Folgerö  Eig. : R. Erhard-Thurnheer


abs     
Viktor The King du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  LOF  014331
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Wenz Ch.


n/p  U/EX   
Alyosha von Balaschow's

Geb.: 12012004  DWZB B  REG.1-113
(Dimitri  x  Simjatka von der Windhundranch)
Fokker : Jaberg  Eig. : Feistauer/Denter



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Baruschka's Janitschar

Geb.: 08052003  DWZB B  17146
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB - JHSG BOB
Klingsor's Tizian

Geb.: 04042003  DWZB B  17142
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Ivanna)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Leukert B.


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


3  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


abs     
Ch.Rassim's Don Carlos

Geb.: 06052003  DWZB B  17160
(Teine Windmaster of Foxwood  x  Stonebar Sancara)
Fokker : V&M Niekamp  Eig. : G. Krause



Reuen Veteranenklas


1  U/EX  Vet-VDH 
Ch.Russlan von der Windhundranch

Geb.: 22021998  DWZB B  16338
(Eyk v.d. Windhundranch  x  Ch. La Toya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Feistauer R.



Reuen Erenklas


1     
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Teven Jeugdklas


1  U/EX  VDH-JCHA JHJS 
Cymabresjeva Jarisha

Geb.: 29072005  NHSB  2570306
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W de Groot  Eig. : Wagner C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Baruschka's Katinka

Geb.: 16052005  DWZB B  17461
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : S. Schoenfeld


abs     
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


abs     
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - CAC 
Victoria Misty Blue River

Geb.: 10072002  PKR.X  5073
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Romaticzyna Raisa Polot)
Fokker : Maduschka  Eig. : Dr. Hille


2  U/EX   
Herra z Bilmy

Geb.: 12022004  CMKU/B  2109/04
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parzkova  Eig. : H. Messner


3  U/EX   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


4  ZG/VG/TB   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


abs     
Tamira von der Windhundranch

Geb.: 14091999  DWZB B  17031
(Polongain Crimjin  x  Pamina von der Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : M. Remijnse-Sauermann


n/p  ZG/VG/TB   
Rosjanka's Baruschka

Geb.: 20082004  DWZB B  17338
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Ch. Talaja


n/p  ZG/VG/TB   
Anyuta von Balaschow's

Geb.: 12012004  DWZB B  REG.1-111
(Dimitri  x  Simjatka von der Windhundranch)
Fokker : Jaberg  Eig. : Remijnse-Sauermann M.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB - JHSG BOS
Ch.Ailica's Caja-Chadee

Geb.: 24022001  DWZB B  16857
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A. Wolf


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Klingsor's Tara

Geb.: 04042003  DWZB B  17144
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Iranna)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


3  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


4  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


n/p  U/EX   
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


n/p  U/EX   
Ch.Ischyma Comtess

Geb.: 10052001  DWZB B  16875
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel


n/p  U/EX   
Ch.Raika v.d. Windhundranch

Geb.: 22021998  DWZB B  16342
(Eyk v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : B. u. H. Schwarz



Teven Veteranenklas


abs     
Ch.Pamina v.d. Windhundranch

Geb.: 05041997  DWZB B  16210
(Ch Odin a.d. Zarenreich  x  Ch Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B.u.H. Schwarz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be