index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
13-10-2006  Dortmund CAC-CACIB Bundessieger-Zuchtschau 2006  (D)
Keurmeester : Pinto Teixeira Luis (P)

Resultaten ingestuurd door Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski

  41 ingeschreven barsoi's (19 Reuen / 22 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  BJS 06 
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Baruschka's Kortschagin

Geb.: 16052005  DWZB B  017458
(Ch Katz Rhythm of the Night  x  MCh Baruschka's Halatka)
Fokker : Sabine Schönfeld  Eig. : Sabine Schönfeld


3  U/EX   
Sambor Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  6025
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Danuta Freiherr


4  U/EX   
Swarozyc Sokrushaj Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  5933
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Otto M.


n/p  U/EX   
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2264/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel



Reuen Open klas


1  ZG/VG/TB   
Ischyma Dances with Wolves

Geb.: 18012003  DWZB B  17114
(Ch. Totschka's Asmodjei  x  Ch. Milva de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Virtanen


n/p  G/B   
Zarewitsch v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  DWZB B  17057
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : Reinsberger


n/p  G/B   
Alyosha von Balaschow's

Geb.: 12012004  DWZB B  REG.1-113
(Dimitri  x  Simjatka von der Windhundranch)
Fokker : Jaberg  Eig. : Feistauer/Denter



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH - CAC 
Baruschka's Janitschar

Geb.: 08052003  DWZB B  17146
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld


abs     
Taigan Makhroff

Geb.: 02022002  DWZB B  17046
(Perm v. Smetanka  x  Chernena iz Kraznoy Ochoty)
Fokker : Makhroff  Eig. : Boss



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB BS 06 BOB
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Silver Shanon de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer


4  U/EX   
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


abs     
Ch.Dober Kopp Matthias Rex

Geb.: 03032003  MEDE  753/03
(Dober- Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany  Eig. : Koppany / Titze


n/p  ZG/VG/TB   
Klingsor's Tizian

Geb.: 04042003  DWZB B  17142
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Ivanna)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Leukert B.


n/p  U/EX   
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


n/p  U/EX   
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/Fam Kirsch



Reuen Veteranenklas


1     Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Russlan von der Windhundranch

Geb.: 22021998  DWZB B  16338
(Eyk v.d. Windhundranch  x  Ch. La Toya v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz B. u. H.  Eig. : Feistauer R.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  BJS 06 
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


2  U/EX   
Cymabresjeva Jarisha

Geb.: 29072005  NHSB  2570306
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W de Groot  Eig. : Wagner C.


3  ZG/VG/TB   
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


abs     
Anastasia de Pinedo

Geb.: 11092005  LOF  14672
(Shalimar de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : Fernandez  Eig. : E. Titze



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH - CAC 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach


2  ZG/VG/TB   
Baruschka's Katinka

Geb.: 16052005  DWZB B  17461
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : S. Schoenfeld


3  ZG/VG/TB   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel



Teven Open klas


1  U/EX  VDH - RCAC 
Herra z Bilmy

Geb.: 12022004  CMKU/B  2109/04
(Polongain Griffin  x  Calypso z Bilmy)
Fokker : Parzkova  Eig. : H. Messner


2  U/EX   
Victoria Misty Blue River

Geb.: 10072002  PKR.X  5073
(Morris Freiherr v Stillwater  x  Romaticzyna Raisa Polot)
Fokker : Maduschka  Eig. : Dr. Hille


n/p  G/B   
Rosjanka's Baruschka

Geb.: 20082004  DWZB B  17338
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Ch. Talaja



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH - CACIB - BS 06 BOS
Ch.Theodora de Nikolaiev

Geb.: 15012002  LOF  13705
(Ch Lorenzo de Pinedo  x  Masurka de Nikolaiev)
Fokker : M. Thalgott  Eig. : M. Thalgott


2  U/EX  RVDH - RCACIB 
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


3  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


4  U/EX   
Ch.Ailica's Caja-Chadee

Geb.: 24022001  DWZB B  16857
(Rajalinjan Oberon  x  Ailica's Akira)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : A. Wolf


abs     
Ch.Ischyma Comtess

Geb.: 10052001  DWZB B  16875
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel


abs     
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


abs     
Ch.Pamina v.d. Windhundranch

Geb.: 05041997  DWZB B  16210
(Ch Odin a.d. Zarenreich  x  Ch Heleika v.d. Windhundranch)
Fokker : B.u.H. Schwarz  Eig. : B.u.H. Schwarz


n/p  U/EX   
Anatevka v.d. Windhundranch

Geb.: 18042003  DWZB B  17152
(Wjugow v.d. Windhundranch  x  Udala v.d. Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : K.u.U. Franz


n/p  U/EX   
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


n/p  U/EX   
Ch.Klingsor's Tara

Geb.: 04042003  DWZB B  17144
(Klingsor's Nonius  x  Klingsor's Iranna)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Herold/Siegel


n/p  U/EX   
Ch.Raika v.d. Windhundranch

Geb.: 22021998  DWZB B  16342
(Eyk v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B. u. H. Schwarz  Eig. : B. u. H. Schwarz



top


© 2005-2019 web.barsoi.be