index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-10-2006  Charleroi CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : M. Orenbuch (B)

Foto's Erering Koppels - Groepen

Fotos : Deborah Soete, Veronique Jans


BOS Valeska des Crocs de la Molière   BOB  Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

  18 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   JBOB
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  ZG/VG/TB   
Ave Caesar du Grand Fresnoy

Geb.: 20102005  LOF 
(Ch. Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Caccia Bistkupstwo)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Descheemaeker F.


3  ZG/VG/TB   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Open klas


1  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voulainen  Eig. : M.H. Combis


3  ZG/VG/TB   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


2  U/EX   
Serguei des Crocs de la Molière

Geb.: 07082001  LOF  013659/02482
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  ZG/VG/TB   
Favsta des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991096
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


2  U/EX   
Udatscha des Crocs de Molière

Geb.: 06092003  LOF  014168
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rézéda du Domaine D'Iasnaïa Poliana)
Fokker : Descamps  Eig. : Vandebrule Kolbasin K.-T.


3  ZG/VG/TB   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


abs     
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther



top


© 2005-2019 web.barsoi.be