index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-10-2006  Grenoble CACIB  (F)
Keurmeester : M. Dupas Jean-Jacques (F)

Resultaten en foto's ingestuurd door Sylvie Guillon


BOB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole    


CACIB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole     Pilai du Cot-Regnier

  16 ingeschreven barsoi's (6 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


  onvoldoende/insuffisant   
Boudionny Homiérovitch Boldareffchino

Geb.: 28022006  LOF  en cours
(Vargas de la Plaine du Luzais  x  Toutchka Homiérovitch Boldareffchino)
Fokker : V Kojine  Eig. : M. Lechifflart



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Viroutchai du Cot-Regnier

Geb.: 13102004  LOF  014366
(Borzoi Romanovs Ilija  x  Priska du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Laurent-Faure D.  Eig. : Mme Delille Catherine



Reuen Open klas


1  U/EX   
Uryvaj of Pherkad's Soul

Geb.: 08102003  LOF  014144
(Vostochny Baron Iz Podnebesija  x  Pabhal dite Platchka)
Fokker : M. Frédéric Volt  Eig. : M. Frédéric Volt


abs     
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Silvent Christine



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOS
Ch.Pilai du Cot-Regnier

Geb.: 16051999  LOF  13007/02323
(Lijinski du Cot-Regnier  x  J'Koura du Cot-Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Catherine Delille


2  U/EX  RCACIB 
Viouchkine des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014488
(Oural des Princes de Kazan  x  Russia des Princes de Kazan)
Fokker : Seigner M  Eig. : Mlle Nanchen



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Boheme des Princes de Kazan

Geb.:   LOF  en cours
(Urus-Udaloi des Princes de Kazan  x  Rassims Chalima)
Fokker : Seigner M  Eig. : M.Mme Hartmann + Seigner



Teven Jeugdklas


  VB/VP/TP   
Aiga des Vignobles de la Canterrane

Geb.:   LOF  014651
(Sloi des Vignobles de la Canterrane  x  Tzarina des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Esnault  Eig. : Mme Ayuso



Teven Tussenklas


1  U/EX  RCACIB 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Anasthasia des Cros de la Molière

Geb.: 28012005  LOF  14540
(Ch. Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Ramerini et Mme Lombard



Teven Open klas


1  U/EX   
Ischyma Genoveva

Geb.: 16092004  DWZB B  17349
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Kirsch E.  Eig. : M. Bourrasset G.


2  U/EX   
Istoma dite Slavna

Geb.: 24102001  LOF  13903/2792
(Tsizar  x  Infanta Iz Zolotoy Svori)
Fokker : Mlle Pugalova  Eig. : M. Frédéric Volt


abs     
Vanouchka az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014374
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : M. Harani



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Uschka du Clos Vremontois

Geb.: 10122003  LOF  014120/2936
(Pavlov de la Plaine du Luzas  x  Perl'ovna du Clos Vremontois)
Fokker : M. Bourrasset  Eig. : M. Bourrasset


2  ZG/VG/TB   
Ussuria of Pherkad's Soul

Geb.: 08102003  LOF  014148/02933
(Vostochny Baron Iz Podnebesija  x  Pabhal dite Platchka)
Fokker : M. Frédéric Volt  Eig. : Mlle Barthelemy



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be