index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-10-2006  Club Belge du Borzoi - Belgische Borzoi Club CAC - Graty  (B)
Keurmeester : Mme Wieslawa Misterka-Kluska (PL)

...click hier voor... » Foto's Erering & Speciale Prijzen


BOB - JBOB Borodin Bakhar   BOS - CAC  Erina van Wisinskaja


CAC Ischyma Harosjenkie   RCAC  Bdaragoï du Pré du Château


CAC Erina van Wisinskaja   RCAC  Chalimar du Pré du Château

  39 ingeschreven barsoi's (21 Reuen / 18 Teven)


Reuen Babyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Baby
Fadeï du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993623
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : R. Corbesier


2  VB/VP/TP   
Fyodorov du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993622
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : M. Janssens


3  VB/VP/TP   
Figor du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993625
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : C. Mestdagh



Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Feyo des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991091
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  VB/VP/TP   
Feodorov des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  991092
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  VB/VP/TP   
Farouk du Pré du Château

Geb.: 11022006  LOSH  0992364
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : Valérie Sauver  Eig. : Greta Schalenbourg


n/p  B/P   
Fhoheit des Steppes Glacées

Geb.: 13032006  LOSH  in aanvraag
(Ydonskoï des Steppes Glacées  x  Valaïka az Aftab Faizabad)
Fokker : Landrain M  Eig. : Van Camp D.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - BOB
Borodin Bakhar

Geb.: 20062005  KC AF 03684603 
(Ch Colhugh Yan Joy Cymru  x  Borodino Barishnya)
Fokker : Mme Rimell  Eig. : Deprez G.+T.


2  U/EX   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF 
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski


3  U/EX   
Gunnar Majove Bohemia

Geb.: 18082005  CMKU B  2275/05
(Daimon Majove Bohemia  x  Adromeda Majove Bohemia)
Fokker : M. Vesala  Eig. : Mortier C.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck


2  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Bdaragoï du Pré du Château

Geb.: 03102002  LOSH  919692
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulenka du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : M. Janssens


2  U/EX   
Persei's Toader Björn

Geb.: 31082002  LOF  014028
(Yovan des Bilichki  x  Persei's Albeda)
Fokker : A Souton  Eig. : A Giedts


3  U/EX   
U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal


4  U/EX   
Cketzar du Pré du Château

Geb.: 26122003  LOSH  947067
(Multi Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Vesna du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : P. Burion


n/p  ZG/VG/TB   
Demon du Pré du Château

Geb.: 27022004  LOSH  947206
(MCh Xyvanoff du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Vermeylen F


n/p  ZG/VG/TB   
Darkshadow du Pré du Château

Geb.: 27022004  LOSH  947207
(MCh Xyvanoff du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Cuypers F.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Ischyma Carat

Geb.: 10052001  DWZB B  16870
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


3  U/EX   
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Fayïana du Pré du Château

Geb.: 04042006  LOSH  0993630
(Youkorski du Pré du Château  x  Altaïa du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : Gérard F.



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Faina des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991095
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


2  VB/VP/TP   
Favsta des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH  0991096
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel


3  VB/VP/TP   
Filaïka du Pré du Château

Geb.: 11022006  LOSH  0992367
(Xyvanof du Pré du Château  x  Arusha du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : M. Lamy


4  B/P   
Belisima of Shiofan's Borzoi

Geb.: 13022006  LOF  14701
(Pwyll  x  Catjuscha Majove Bohemia)
Fokker : Moreau M  Eig. : Ch. Hesbois


abs     
Fekla des Perles Tsariennes

Geb.: 06012006  LOSH 
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Zvesda du Pré du Château)
Fokker : Dekeyzer-Vogel  Eig. : Dekeyzer-Vogel



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Alchemy in Cherry from Fart Stable

Geb.: 04092005  LOF  14666
(Wisniowy Wiatr Polot  x  Alternatywa Bilans)
Fokker : Van Rijn & Bulyma  Eig. : Ch. Hesbois



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Anchelines Alienor de Pinedo

Geb.: 05022005  LOSH  BE/RSH 9107115
(Silver Shannon de Nikolaiev  x  Paloma de Pinedo)
Fokker : Pinedo C.  Eig. : Sauveur V.


2  U/EX   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel



Teven Open klas


1  U/EX   
Borova van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913292
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Ch. Hesbois


2  U/EX   
Vinga of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014417
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Deprez Th.


3  U/EX   
Volga of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014415
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Deprez Th.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



Teven Fokkersklas


1  U/EX  RCAC 
Chalimar du Pré du Château

Geb.: 26122003  LOSH  0947070
(Ch Xyvanoff du Pré du Château  x  Vesna du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Sauveur V.


2  U/EX   
Altaia du Pré du Château

Geb.: 03072001  LOSH  0863924
(Ch Tersky du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC 
Ch.Erina van Wisinskaja

Geb.: 04022005  LOSH  971038
(Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Persei's Trachi Baraka)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Ischyma Comtess

Geb.: 10052001  DWZB B  16875
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel



top


© 2005-2019 web.barsoi.be