index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-9-2006  Köln CAC LS Rheinland DWZRV Sieger ZS  (D)
Keurmeester : Jean Brixhe (B)

LS Rheinland 2006 BOS Dajanka Alexander   BOB  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka


RCAC-RVDH Rusich Lovkach   CAC-VDH (New German Ch.)  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka


RCAC-VDH Vanuschka-Tatiana d'Ymauville   CAC-VDH  Dajanka Alexander

  20 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 12 Teven)


Reuen Puppyklas


  Wenig Versprechend   
Echt Appare Biskupstwo

Geb.: 21022006  CMKU/B/  2348/06
(Avar Bistupstwo  x  Borscana Var E Vargen)
Fokker : Vojtech Zapletal  Eig. : Dresen B.u.G.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - Reserve JBIS
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX   
Mitja Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17506
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika)
Fokker : R.u.S. Kalinowski  Eig. : Wahsmus S.


3  U/EX   
Katchaturian aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17440
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Scharkow's Abrek

Geb.: 23092004  DWZB B  17360
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC - VDH - LS Rheinland 2006 BOB (New German Ch.)
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Rusich Lovkach

Geb.: 28012003  DWZB B  17290
(Gilay Rusich  x  Rusich Malinka)
Fokker : I. Korschunova  Eig. : W. Sperling



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


2  U/EX   
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


2  U/EX  RVDH 
Baruschka's Katinka

Geb.: 16052005  DWZB B  17461
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : S. Schoenfeld


3  U/EX   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke



Teven Open klas


1  U/EX  CAC - VDH - LS Rheinland 2006 BOS
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH 
Volodja az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  DWZB B  17401
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : A. Breitenbach


3  U/EX   
Gaja Aurora

Geb.: 15102001  DWZB B  16966
(Ch Giljay Rusisch  x  Otrada de Xanishka)
Fokker : Strube G.D.  Eig. : Strube G.D.


4  U/EX   
Gira Aurora

Geb.: 15012001  DWZB B  16967
(Ch. Giljay Rusich  x  Otrada de Xanishka)
Fokker : D.u.G. Strube  Eig. : Pöttgens M.



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RVDH 
Iliana aus dem Zarenreich

Geb.: 27082002  DWZB B  17066
(Russian Rebel Krylov  x  Yaleen aus dem Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Baruschka's Jarmila

Geb.: 08052003  DWZB B  17148
(Ch. Klingsor's Mustang  x  Ch. Baruschka's Halatka)
Fokker : Schönfeld  Eig. : S. Schönfeld



top


© 2005-2019 web.barsoi.be