index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-8-2006  Gelsenkirchen CAC  (D)
Keurmeester : Mr. Pierre Renard (F)

 Photos : Deborah Soete / Veronique Jans    


VDH BOS Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka   VDH BOB  Dajanka Alexander

  35 ingeschreven barsoi's (15 Reuen / 20 Teven)


Reuen Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Jason vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17553
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Uljanow Barsois Carenin

Geb.: 05062005  DWZB B  17478
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.


2  U/EX   
Milosch Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17507
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika of Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : R. Helleberg



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX  RVDH 
Isildur v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17386
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Fam. Wiemer


3  U/EX   
Scharkow's Abrek

Geb.: 23092004  DWZB B  17360
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : E. van den Berg


4  U/EX   
Everest von Prisca

Geb.: 12052005  DWZB B  17420
(Russkiy Standart Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.


abs     
Jurij aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17394
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M.u.U. Küper



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer


2  U/EX  RVDH 
Ch.Grischka aus dem Zarenreich

Geb.: 11122001  DWZB B  16988
(Ch Amur aus dem Zarenreich  x  Ischyma Andaluska)
Fokker : M Klug  Eig. : F Hoorneman


3  U/EX   
Rosjanka's Boronjeff

Geb.: 20082004  DWZB B  17336
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : K + R Seifert


4  U/EX   
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.


n/p  U/EX   
Blagorodnja Krasota Zver

Geb.: 04032002  NHSB  2385575
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjnye Wihri Gornastajka)
Fokker : E.A.Smid  Eig. : E.A.Smid



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Stepun's Sewastopol

Geb.: 28062000  DWZB B  16774
(Ch Letay du Cot Regnier  x  Ch Stepun's Meteliza)
Fokker : Wöhrle/Behrbalk  Eig. : C Vinschen



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOS
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Puppyklas


  VB/VP/TP   
Jasmilla vom Tollhaus

Geb.: 17012006  DWZB B  17555
(Cordova Tovarich  x  Coco Chanel vom Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Uljanow Barsois Dunja

Geb.: 19072005  DWZB B  17499
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Schulte C.



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach


2  U/EX  RVDH 
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


3  U/EX   
Scharkow's Akasha

Geb.: 23092004  DWZB B  17365
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A.+T. Schelke


4  U/EX   
Scharkow's Aljenka

Geb.: 23092004  DWZB B  17363
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : B. Wehde



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


3  U/EX   
Blagorodnja Krasota Zhadkaya

Geb.: 04032002  NHSB  2385577
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : E.A. Smid


4  U/EX   
Chelsy von der Nebelhöhle

Geb.: 08052004  DWZB B  17301
(Sirius Spirit of the Tsar  x  Butterfly von der Nebelhöhle)
Fokker : Christina Wenz  Eig. : Urban Maria


abs     
Teine Devil May Care

Geb.: 03072002  AKC HP  0194554/01
(Aviann Captain Zodiac  x  Teine Midnight Hellfire)
Fokker : Midgarden  Eig. : Kalinowski/Midgarden


abs     
Haruscha Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17018
(Ch Cubaran v.Triumfus Dyonisos  x  Ch Ubarinia des Steppes Glacées)
Fokker : R.S. Kalinowski  Eig. : M.K. Gehle


n/p  U/EX   
Carina von der Nebelhöhle

Geb.: 08052004  DWZB B  17299
(Sirius Spirit of the Tsar  x  Butterfly von der Nebelhöhle)
Fokker : Christina Wenz  Eig. : Urban Maria



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


2  U/EX  RVDH 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar


3  U/EX   
Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH BOB
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt


2  U/EX  RVDH 
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.



Teven Veteranenklas


1  U/EX   Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Poslusjnye Wihri Gornastajka

Geb.: 08101994  Bijl-G-2  1969920
(Dukat Stepowy Goniec  x  Barzaja Almat Maja Bojarka)
Fokker : M.A.M. van Zeeland  Eig. : Smid E.A.


2  U/EX   
Enjowma vom Sölring Hus

Geb.: 07071998  DWZB B  16411
(Hyvanoe des Coursiers de Nicolaievitch  x  Leicro's Russian Zlodeika)
Fokker : Neumann H+I  Eig. : Natchke G/Birke H



top


© 2005-2019 web.barsoi.be