index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-8-2006  Hildesheim CAC  (D)
Keurmeester : Uwe Fischer (D)

 Thanks to Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski for the results    

  21 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 11 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Chopin z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2264/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Sander/Kirsch/Seidel


2  U/EX   
Karamasov aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17439
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC-VDH BOB - BIS
Khatchaturian aus dem Zarenreich

Geb.: 15042005  DWZB B  17440
(Orel des Princes de Kazan  x  Russian Rapsody Krylov)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Zloty Laur Stepowy Goniec

Geb.: 29092004  PKR.X.  5944
(Russkiy Standart Arlekin  x  Via Alba Stepowy Goniec)
Fokker : Rychlik K  Eig. : Barwitzki L


3  U/EX   
Everest von Prisca

Geb.: 12052005  DWZB B  17420
(Russkiy Standart Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.


4  U/EX   
Rosjanka's Baranoff

Geb.: 20082004  DWZB B  17333
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Dances with Wolves

Geb.: 18012003  DWZB B  17114
(Ch. Totschka's Asmodjei  x  Ch. Milva de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Virtanen


2  U/EX   
Zaranov Davidka Kutusov

Geb.: 19042003  DWZB B  17274
(Smirnoff Xavier  x  Ch. Zaranov Bella Pavlov)
Fokker : Peer Lervad  Eig. : M. Wolf-Wierig


3  U/EX   
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Basandrin Germelin

Geb.: 02062002  DWZB B  17111
(Ch Maxime de Nikolaiev  x  Ch Basandrin Berezka)
Fokker : E. Fedorenko  Eig. : Fam. Kirsch/Seidel



Teven Jeugdklas


1  U/EX   
Ischyma Henrijette

Geb.: 20032005  DWZB B  17433
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Heinemann/Kirsch/Seidel



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


3  ZG/VG/TB   
Rosjanka's Briaska

Geb.: 20082004  DWZB B  17340
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOS
Veruschka du Grand Fresnoy

Geb.: 25062004  DWZB B  17367
(Souverain Russe du Grand Fresnoy  x  Roumaine du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Schwarz


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


3  U/EX   
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille


4  U/EX   
Rosjanka's Askania

Geb.: 14092001  DWZB B  16931
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : H.H. Ludewig



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


2  U/EX  RVDH 
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.



top


© 2005-2019 web.barsoi.be