index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-7-2006  Liège CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : M. A. Brace (GB)
  16 ingeschreven barsoi's (7 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Open klas


1  U/EX   
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Serguei des Crocs de la Molière

Geb.: 07082001  LOF  013659/02482
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.


abs     
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


3  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


4  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K


abs     
Udatscha des Crocs de Molière

Geb.: 06092003  LOF  014168
(Alexandroff du Pré du Château  x  Rézéda du Domaine D'Iasnaïa Poliana)
Fokker : Descamps  Eig. : Vandebrule Kolbasin K.-T.



Teven Kampioensklas


1  U/EX   
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be