index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
22-7-2006  Hannover CAC LS Niedersachsen/Sachsen-Anhalt  (D)
Keurmeester : Frau Wieslawa Misterka (PL)

 Thanks to Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski for the results    

  24 ingeschreven barsoi's (12 Reuen / 12 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Swarozyc Sokrushaj Martinville

Geb.: 26092005  PKR.X  5933
(Morris Freiherr von Stillwater  x  Ambicja Wladca Traw)
Fokker : M. Walker  Eig. : Otto M.


2  U/EX   
Everest von Prisca

Geb.: 12052005  DWZB B  17420
(Russkiy Standart Arlekin  x  Tonja von der Windhundranch)
Fokker : Prisca Uetz  Eig. : Gang Zumbusch M.u.I.


abs     
Milosch Kalinow

Geb.: 26072005  DWZB B  17507
(Rothesby Shadowchant  x  Kuskaya's Aika of Kalinow)
Fokker : Kalinowski R.u.S.  Eig. : R. Helleberg



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Jantar aus dem Zarenreich

Geb.: 26102004  DWZB B  17393
(Ch. Ischyma Camargue  x  Ch. Aischa a.d. Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Baranoff

Geb.: 20082004  DWZB B  17333
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


3  U/EX   
Viking Gustaw Carskoe Zolotoe

Geb.: 19082004  PKR.X  5741
(Ch. King Gustaw ze Sfory Caryey  x  Ch. D'Lazurj Carskoe Zolotoe)
Fokker : Kudrjavoeni  Eig. : S. Woelk


n/p  G/B   
Alex Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17353
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : B. Spohr/F. Schmidt



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : O.S. Huettner


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


3  ZG/VG/TB   
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.


abs     
Adonis Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17368
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : Dagny Schleusener



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH LS 
Ch.Arthur Ze Silva Taroucca

Geb.: 14041999  DWZB B  1694/99
(Aegir Z Bilmy  x  Christalina Barzet)
Fokker : M. Kment  Eig. : O.S. Huettner



Teven Jeugdklas


abs     
Klingsor's Virginia

Geb.: 11052005  DWZB B  17469
(Klingsor's Lovländer  x  Baruschkas Imzadza)
Fokker : Herold/Siegel  Eig. : Schleusener D



Teven Tussenklas


1  U/EX  O.A. 
Albarosa Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17372
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : V. Stinner


2  U/EX   
Rosjanka's Bostjana

Geb.: 20082004  DWZB B  17341
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Kromrel I.


3  U/EX   
Rosjanka's Briaska

Geb.: 20082004  DWZB B  17340
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


abs     
Ana-Babochka Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  17358
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : B. Spohr/F. Schmidt



Teven Open klas


1  U/EX  VDH 
Rosjanka's Askania

Geb.: 14092001  DWZB B  16931
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : H.H. Ludewig


2  U/EX   
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille


3  U/EX   
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


4  U/EX   
Rasswet's Adana

Geb.: 04092003  DWZB B  17201
(Stepun's Rimski  x  Stepun's Sirodka)
Fokker : M.M. Wille  Eig. : M.M. Wille



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-VDH LS BOB
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Iliana aus dem Zarenreich

Geb.: 27082002  DWZB B  17066
(Russian Rebel Krylov  x  Yaleen aus dem Zarenreich)
Fokker : M. Klug  Eig. : M. Klug


3  U/EX   
Turgai's Emara

Geb.: 18022001  DWZB B  16850
(Multi Ch Turgai's Chudo  x  Multi Ch Turgai's Birjanska)
Fokker : G M Franz  Eig. : B F Spohr/Schmidt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be