index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
16-7-2006  Douai CACS-CACIB Spéciale Barzoi  (F)
Keurmeester : M. Magré Christian (F)
  20 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Akiroff Christianeff de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014654
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : M.M.Mondragon



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF 
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  ZG/VG/TB   
Evdokim Wolfskaïa

Geb.: 30032005  LOSH  0975035
(Zoran Wolfskaïa  x  Ambre Wolfskaïa)
Fokker : Vuylsteke A.  Eig. : Gaykowski C.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-RCACIB 
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


2  U/EX   
Urkhan Danaieff des Crocs de la Molière

Geb.: 04092003  LOF  014161/02550
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Polka des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps Marc  Eig. : M.M. Mondragon


abs     
Virnoff des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  14296/2561
(Tzar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Jeannin P.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  RCACS 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACIB 
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


abs     
Stillwater Tennessee Traveler

Geb.: 02082002  AKC  HNO1265205
(Ch Stillwater Mountaineer  x  Stillwater Let Me Fly)
Fokker : C. Tyson  Eig. : Van Rijn Lidia



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  ZG/VG/TB   
Verena du Domaine de la Fleur des Champs

Geb.: 05092004  LOF  014393
(Pitoeff de la Plaine du Luzais  x  Pulka-Pritchouda des Princes de Kazan)
Fokker : Roere L.  Eig. : Pruvost R.



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


2  U/EX  RCACS 
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


3  U/EX   
Vanouchka az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014374
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : M. Harani


4  U/EX   
Vaskes Zarnitsa

Geb.: 28072003  RKF  1474959
(Vaskes Victor  x  Narjadnaja)
Fokker : M. Shiverskih V.  Eig. : Delecroix-Wallaert


abs     
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be