index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
24-6-2006  Brussels Dog Show 2006 CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. Jean Brixhe (B)

 Thanks to Sylvie Guillon for the pictures    


CAC-CACIB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole   CAC-CACIB BOB BIG 6BIS  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

  13 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 8 Teven)


Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


2  U/EX   
Udanoff de Tchesskaïa

Geb.: 03022003  LOF  13935/02513
(Odareff de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Mr Pezet  Eig. : Mr Pezet


3  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez


abs     
Stillwater Tennessee Traveler

Geb.: 02082002  AKC  HNO1265205
(Ch Stillwater Mountaineer  x  Stillwater Let Me Fly)
Fokker : C. Tyson  Eig. : Van Rijn Lidia



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - Best in Group & 6 Best in Show (25/06/2006)
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Elizaveta Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971449
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : Vuylsteke



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


abs     
Ulhanaskaïa L'Odysee de Tchesskaïa

Geb.: 26042003  LOF  014054
(Patchkov de Tchesskaïa  x  L'Odysee de Tchesskaïa)
Fokker : J.P. Pezet  Eig. : A. Vuylsteke



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be