index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
27-5-2006  Lelystad CAC FCI-Eurosighthound 2006  (NL)
Keurmeester : Hr. W. Baumann (D)

 Mr. B. Fogarty (IRL) Baby/Puppy/Junior    


FCI ES 2006 - CAC - Best Veteran Gustopsowaya's Dark Daydream   CAC - FCI ES 2006 BOB Reserve BIS  Silver Shanon de Nikolaïev

  55 ingeschreven barsoi's (20 Reuen / 35 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Dworjanin Ivolgo

Geb.: 26092005  SHSB  645081
(Mindal  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Schickli I.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Euro Sighthound JW 2006 
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Cymabresjeva Ivanovski

Geb.: 20122004  NHSB  2538717
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S.v.Heesch


3  U/EX   
Cymabresjeva Jarkov

Geb.: 29072005  NHSB  2570304
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : S. Schroeder & H. Pans


4  U/EX   
Cymabresjeva Jevkai

Geb.: 29072005  NHSB  2570303
(Cymabresjeva Elkai  x  Afelia's Divania)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot


n/p  U/EX   
Cymabresjeva Ilarion

Geb.: 20122004  NHSB  2538715
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : V.Giouppenen



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Voursk de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014379
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Koppany Agnes


2  U/EX   
Ischyma Gagarin

Geb.: 16092004  NHSB imp Dtsl  2545551
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : K. Moonen-van der Loo


3  ZG/VG/TB   
Sir Lancelot Second Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528364
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


n/p  G/B   
Cymabresjeva Hannibal

Geb.: 10062004  NHSB  2512355
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Sabine Az Aftab Faizabad)
Fokker : De Groot W  Eig. : H. van Haastert



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC 
Lelant the Conqueror

Geb.: 29062003  NHSB imp. GB  2490694
(Vronsky Devils Disciple  x  Lelant Siberian Queen)
Fokker : B. Blyth  Eig. : T. Grijsen Vikaal


2  U/EX   
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


3  U/EX   
Fjodor Faiik v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497511
(Ch Kuskaya’s Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : vd Zanden/v Gestel


4  U/EX   
Chabibi's Kyrill

Geb.: 11072003  NHSB imp Dtsl  2505895
(Silkenswift Bonne Chance  x  Nubia Hegerova)
Fokker : Scheringer-Bartnick  Eig. : S. Schroeder


abs     
Zeno-Ozzy v.d. Windhundranch

Geb.: 21092002  NHSB imp Dtsl  2573151
(Scar v.d. Windhundranch  x  La-Thoya v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : R.E. Geurtsen



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  FCI Eurosighthound 2006 BOB - Reserve BIS
Ch.Silver Shanon de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo


2  U/EX   
Cymabresjeva Elkai

Geb.: 26102001  NHSB  2382637
(Uljanow Barsois Anouk  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W de Groot  Eig. : W de Groot


3  U/EX   
Ch.Ischyma Fandango

Geb.: 28092003  DWZB B  17205
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Ute Ruoff/Fam Kirsch



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Seabury's Konstantinov

Geb.: 30061997  NHSB  2225711
(Cordova Mishkova Warchant  x  Silkwind's Celerina)
Fokker : J Sillers  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker



Teven Babyklas


1  VB/VP/TP   
Anja Lempicka de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 02122005  LOF  014658
(Ch. Cymabresjeva Elkai  x  Ch. Russia Impériale d'Ymauville)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Dworjanin Iriska

Geb.: 26092005  SHSB  645083
(Mindal  x  Dober-Kopp Little Foukssia)
Fokker : Schickli I.  Eig. : Schickli I.



Teven Jeugdklas


1  U/EX  Euro Sighthound JW 2006 
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


2  U/EX   
Uljanow Barsois Calypso

Geb.: 05062005  NHSB  2596510
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : A. Fakkert


3  ZG/VG/TB   
Uljanow Barsois Dunjaschka

Geb.: 19072005  NHSB  2598994
(Uljanow Barsois Amadeus  x  Slavina az Aftab Faizabad)
Fokker : Schulte C.  Eig. : M. Tuip


4  ZG/VG/TB   
Cymabresjeva Irvania

Geb.: 20122004  NHSB  2538718
(Udav Homierovitch Boldareffchino  x  Cymabresjeva Dolia)
Fokker : W. de Groot  Eig. : W. de Groot



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


2  U/EX   
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


3  ZG/VG/TB   
Noezja Vosmoy ModnyaBistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528369
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Gonzales J.


abs     
Dober-Kopp Black Sirocco

Geb.: 24102004  MET OAG  806/04
(Hassini aus Duchess  x  Ch Oriana Az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX   
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


3  U/EX   
Ch.Vanuschka-Tatiana d'Ymauville

Geb.: 27022004  LOF  014227
(Gamajun Aurora  x  Russie Impériale d'Ymauville)
Fokker : Mme F. Stacul  Eig. : V. Jans


4  U/EX   
Fayina Fedora v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497517
(Ch Kuscaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : vd Zanden/v Gestel


abs     
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  ZG/VG/TB   
Manitias Yavvanna

Geb.: 02022001  NHSB imp UK  2350407
(Manitias Unknown Warrior  x  Manitias Meadow Muffin)
Fokker : Mannings M  Eig. : Van Dam C


n/p  U/EX   
Dober-Kopp Charmos Saci

Geb.: 03032003  MET OAG  756/03
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


n/p  U/EX   
Fara Farovkaya v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 08032004  NHSB  2497515
(Ch Kuscaya's Arak  x  Ch Duschinka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden/v Gestel  Eig. : A A v Woerdekom


n/p  U/EX   
Tropinka Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 02122002  NHSB  2574635
(Ch Ardagans Warlock  x  Snejinka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : H.J.W. Karmelk


n/p  ZG/VG/TB   
Jaga

Geb.: 01022004  NHSB  2492609
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : H. Soonius-Nieuwenhuis


n/p  ZG/VG/TB   
Jelka

Geb.: 01022004  NHSB  2492608
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : H. Soonius-Nieuwenhuis


n/p  ZG/VG/TB   
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan - S. Bergamo



Teven Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Dober-Kopp Little Foukssia

Geb.: 03032003  SHSB  627200
(Dober-Kopp Pannon Zoltan  x  Oriana az Aftab Faizabad)
Fokker : Koppany  Eig. : I. Schikli


abs     
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCAC 
Ch.Ischyma Comtess

Geb.: 10052001  DWZB B  16875
(Janke Levitch Krylov  x  Margeaux-Manon de Nikolaiev)
Fokker : E. Kirsch & Fam. Seidel  Eig. : E. Kirsch & Fam. Seidel


2  U/EX   
Ch.Theodora de Nikolaiev

Geb.: 15012002  LOF  13705
(Ch Lorenzo de Pinedo  x  Masurka de Nikolaiev)
Fokker : M. Thalgott  Eig. : M. Thalgott


3  U/EX   
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


4  U/EX   
Dober Kopp Pannon Remeny

Geb.: 08062001  MET OAG  715/01
(Ch Javidov az Aftab Faizabad  x  Ch Anuschka aus dem Zarenreich)
Fokker : Koppany Agnes  Eig. : Koppany Agnes


abs     
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker


n/p  U/EX   
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


n/p  U/EX   
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


n/p  U/EX   
Ch.Damayi v. Triumfus Dyonisos

Geb.: 26101999  NHSB  2286086
(Ch Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  Yvanka v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : F.v.Zanden  Eig. : A.A.v.Woerdekom


n/p  U/EX   
Ch.Enoija v Triumfus Dyonisos

Geb.: 30032000  NHSB  2308680
(Multi Ch Cherkaj v St Andrew's  x  Anjuschka v Triumfus Dyonisos)
Fokker : vd Zanden  Eig. : J K Smit



Teven Veteranenklas


1  U/EX  CAC Euro Sighthound 2006 Beste Veteraan/Best Veteran/Meilleur Veteran
Ch.Gustopsowaya's Dark Daydream

Geb.: 22051997  NHSB  2146206
(Rothesby Saker  x  Gustopsowaya's Ruselka Rameska)
Fokker : G. Roos  Eig. : J. Kluiters/A.v.d.Broeck



top


© 2005-2019 web.barsoi.be