index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
20-5-2006  Litomerice CAC-CACIB  (CZ)
Keurmeester : Herr Antonin Mudra (CZ)

 Thanks to Ute Dick for the results & pictures    


CAC-CACIB Era Majove Bohemia   CAC-CACIB BOB BIG3  Holsky Kalinow

  16 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 6 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VN   
Timur z Moskevskeho Chovu

Geb.: 19092005  CLP/B/  2278
(Aladin Variage Gold  x  Zaganhar Epyra)
Fokker : Pafik  Eig. : Finkova Pavla



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Graf Majove Bohemia

Geb.: 19082005  CMKU/B/  2274/05
(Ch. Daimon Majove Bohemia  x  Andromeda Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


2  U/EX   
Igor Balsjaja Achota

Geb.: 07052005  CLP/B/  2244
(Russky Standart Arlekin  x  Tiara)
Fokker : Sir Dusan  Eig. : Jargerova Denisa



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Aktiv z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2157/04
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava


2  U/EX   
Arpad z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2158/04
(Gradivo z Bilmy  x  Altamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Strnadova Jana



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC 
Albert Divoke Srdce

Geb.: 07082003  CMKU/B/  2051/03
(Oblagov des Princes de Kazan  x  Nora Sofena)
Fokker : Ing. Netrh Milan  Eig. : Ing. Netrh Milan


2  U/EX   
Gradivo z Bilmy

Geb.: 09062002  CMKU/B/  1950/02
(Quint element Krylov  x  Djelaika v. Pazijno)
Fokker : Parizkova  Eig. : Rerichova Miloslava



Reuen Gebruikshondenklas


1  ZG/VG/TB   
Romanov z Palatinu Morovia

Geb.: 29072002  CMKU/B/  1959
(Cacarelo Zagradza  x  Niki z Palatinu)
Fokker : Ruzickova  Eig. : Tomancova Kristyna



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB BIG3 (New Int.Ch.)
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Daimon Majove Bohemia

Geb.: 20012003  CMKU/B/  1996/03/04
(Os-Anusz  x  Ch. Andrejka Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria



Teven Puppyklas


1  VN   
Tamara z Moskevskeho Chovu

Geb.: 16092005  CLP/B/  2281
(Aladin Variage Gold  x  Zaganhar Epyra)
Fokker : Pafik  Eig. : Otiskova Iveta



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JCAC 
Fina Majove Bohemia

Geb.: 04022005  CMKU/B/  2221/05
(Ch. Daimon Majove Bohemia  x  Yaschima Majove CS)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Era Majove Bohemia

Geb.: 06012005  CMKU/B/  2211/05
(Ch. Klingsors Rashwan  x  Andrejika Majove Bohemia)
Fokker : Vesela Maria  Eig. : Vesela Maria


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Comthesa de Silent Enigma

Geb.: 27072004  CMKU/B/  2168/04
(Polongain Griffin  x  Olympiada Nijinski Ballet)
Fokker : Krapova  Eig. : Kirlatkova Martina


3  U/EX   
Ajka z Murky

Geb.: 01082004  CMKU/B/  2159/04
(Gradivo z Bilmy  x  Adamira Moomoon)
Fokker : Rerichova Miloslava  Eig. : Rerichova Miloslava



Teven Open klas


1  U/EX  CAC 
Jelizaveta Blanca Barzet

Geb.: 27091999  CMKU/B/  1734/99
(Orel des Princes de Kazan  x  Ismiza Blanca Barzet)
Fokker : Sistkova  Eig. : Ing. Nerth Milan



top


© 2005-2019 web.barsoi.be