index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
23-4-2006  Volkmarsen CAC  (D)
Keurmeester : Herr Brixhe (B)

 Thanks to Dagmar Renelt & Peter Niewrzedowski for the results    

  14 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 9 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Edmont Majove Bohemia

Geb.: 06012005  CMKU/B  2206/05
(Klingsor's Rhaswan  x  Andrejka Majove Bohemia)
Fokker : Veselà M.  Eig. : Talaja R.



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BR
Ch.Gorijn vom Sölring Hüs

Geb.: 12082002  DWZB B  17045
(Ch Dorbas vom Sölring Hüs  x  Ekaterina vom Sölring Hüs)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : H.u.I.C.Neumann


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Rosjanka's Andrash

Geb.: 14092001  DWZB B  16923
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : O.S. Huettner



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Arthur Ze Silva Taroucca

Geb.: 14041999  DWZB B  1694/99
(Aegir Z Bilmy  x  Christalina Barzet)
Fokker : M. Kment  Eig. : O.S. Huettner


2  U/EX  RVDH 
Ch.Klingsor's Ontario

Geb.: 16052000  DWZB B  16748
(Ch. Klingsor's Nonius  x  Ch. Klingsor's Galappagos)
Fokker : Herold  Eig. : P.u.J. Raspe



Teven Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Uljanow Barsois Carenina

Geb.: 05062005  DWZB B  17482
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Breitenbach A.


2  ZG/VG/TB   
Uljanow's Cruschenka

Geb.: 05062005  DWZB B  17486
(Afelia's Dojian  x  Dober-Kopp Varjan Fable)
Fokker : Schulte C.  Eig. : Talaja R.



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-VDH BH - BOB
Volodja az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  DWZB B  17401
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Vannier & Dry  Eig. : A. Breitenbach


2  U/EX  RVDH 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar


3  U/EX   
Jelistaz One Little Sweetheart

Geb.: 13052004  DWZB B  17491
(Stravi Red Cloud  x  Jelistaz Ice Cream)
Fokker : S Holmberg/S Soderberg  Eig. : M. Wille


4  U/EX   
Rosjanka's Baruschka

Geb.: 20082004  DWZB B  17338
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : Ch. Talaja



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-VDH 
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


2  U/EX  RVDH 
Artemesia Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17375
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : A. Breitenbach


3  U/EX   
Hednaja vom Sölring Hüs

Geb.: 26102003  DWZB B  17219
(Dorbas vom Sölring Hüs  x  Elmaya van Troybhiko)
Fokker : I.+H. Neumann  Eig. : Neumann/Döring



top


© 2005-2019 web.barsoi.be