index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
1-4-2006  Ostercappeln CAC  (D)
Keurmeester : Frau Schröter (D)

CAC - VDH - BOB - Best in Show Chaika Alexander    

  30 ingeschreven barsoi's (11 Reuen / 19 Teven)


Reuen Jeugdklas


abs     
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Babuschka's Hubal-Alexander

Geb.: 08052004  DWZB B  17291
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Grzesiak M.


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Baranoff

Geb.: 20082004  DWZB B  17333
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


3  U/EX   
Ischyma Garrigue

Geb.: 16092004  DWZB B  17344
(Ch Ischyma Camargue  x  Basandrin Garna)
Fokker : Fam.Kirsch/Fam.Seidel  Eig. : M. Richter


4  ZG/VG/TB   
Ariel Baranowskij

Geb.: 10092004  DWZB B  1735
(Petja von der Windhundranch  x  Suirpriza Donskoy Ohoty)
Fokker : B. Spohr  Eig. : Jabin-Maus


n/p  ZG/VG/TB   
Scharkow's Argisch

Geb.: 23092004  DWZB B  17361
(Ch Chor vom Tollhaus  x  Stepun's Quubara)
Fokker : A.+T. Schelke  Eig. : A. Braun



Reuen Open klas


1  U/EX  CAC-VDH 
Yard Stepowy Goniec

Geb.: 01122003  DWZB B  17342
(Ch Bohun z Story Carycy  x  Ch Ursa Maior Stepowy Goniec)
Fokker : K. Rychlik  Eig. : V. Stinner


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Ch.Gorijn vom Sölring Hüs

Geb.: 12082002  DWZB B  17045
(Ch Dorbas vom Sölring Hüs  x  Ekaterina vom Sölring Hüs)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : H.u.I.C.Neumann


3  U/EX   
Cordova Tovarich

Geb.: 09022000  S  38653/2001
(Cordova Mishkova Firestrom  x  Cordova Mishkova Kittyhawk)
Fokker : Al Sieger  Eig. : S. Leifors


4  U/EX   
Ischyma Ermak

Geb.: 17082003  DWZB B  17238
(Ch. Ischyma Balagur  x  Changa)
Fokker : Kirsch  Eig. : Horst Behnke



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB - JBIS
Baruschka's Kira

Geb.: 16052005  DWZB B  17462
(Katz Rhytm of the Night  x  Baruschka's Halatka)
Fokker : S. Schoenfeld  Eig. : G.u.R.Paffrath


2  ZG/VG/TB   
Ischyma Hanoeschka

Geb.: 20032005  DWZB B  17435
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Richter/Kirsch/Seidel


3  ZG/VG/TB   
Akarinja du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014519
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : M.Walters+J.Scholz


4  ZG/VG/TB   
Cher z Bilmy

Geb.: 12062005  CMKU/B  2265/05
(Ch Ischyma Carat  x  Cordova Fabrege)
Fokker : M. Parizkova  Eig. : Fam Kirsch u. Fam Seidel


abs     
Ivy v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17387
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Lars Püllenberg



Teven Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Babuschka's Hanotschka

Geb.: 08052004  DWZB B  17292
(Bojar-Buran Alexander  x  Babuschka's Fanaberia)
Fokker : Baumann-Roth  Eig. : Renelt Dagmar


2  U/EX  RVDH 
Rosjanka's Briaska

Geb.: 20082004  DWZB B  17340
(Danjar Z Bilmy  x  Rosjanka's Askania)
Fokker : H. Ludewig  Eig. : H. Ludewig


3  U/EX   
Indian Summer v. Tollhaus

Geb.: 23112004  DWZB B  17389
(Gorijn v. Sölring Hüs  x  Coco Chanel v. Tollhaus)
Fokker : Brigitte Döring  Eig. : Brigitte Döring


4  ZG/VG/TB   
Albarosa Mierzalocs Borzoi

Geb.: 19102004  DWZB B  17372
(Orel des Princes de Kazan  x  Wonna Wiosna Stepowy Goniec)
Fokker : V. Stinner  Eig. : V. Stinner


n/p  G/B   
Ilena vom Sölring Hüs

Geb.: 31072004  DWZB B  17325
(Leicro's Russian Ztorm Hawk  x  Ekaterina vom Sölring Hüs)
Fokker : H.u.I.C.Neumann  Eig. : H.u.I.C.Neumann



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-VDH BOB - Best in Show
Chaika Alexander

Geb.: 01052002  DWZB B  17031
(Mishenka's Leonow  x  Zaruschka Alexander)
Fokker : D. Renelt  Eig. : D. Renelt


2  U/EX  RCAC-RVDH 
Helatka v. Tollhaus

Geb.: 19062002  DWZB B  17040
(Afelia's Doijan  x  Celeste v. Pazjino)
Fokker : B. Döring  Eig. : Fam. Wiemer


3  U/EX   
Hednaja vom Sölring Hüs

Geb.: 26102003  DWZB B  17219
(Dorbas vom Sölring Hüs  x  Elmaya van Troybhiko)
Fokker : I.+H. Neumann  Eig. : Neumann/Döring


4  U/EX   
Rosjanka's Askania

Geb.: 14092001  DWZB B  16931
(Elbur Kalinow  x  Baruschka's Anjeschka)
Fokker : H.H. Ludewig  Eig. : H.H. Ludewig


n/p  U/EX   
Ch.Ischyma Fashion

Geb.: 28092003  DWZB B  17210
(Ch Rajski Ptak Polot  x  Ch Ischyma Alyne)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : Kirsch/Seidel


n/p  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Leicro's Russian Zebeede

Geb.: 20042004  S  38533/2004
(Leicro's Russian Ztorm Victory  x  Leicro's Russian Zymbolika)
Fokker : Croneryd  Eig. : Brigitte Döring


n/p  U/EX   
Hera v. Tollhaus

Geb.: 19062002  DWZB B  17039
(Afelia's Doijan  x  Celeste v. Pazjino)
Fokker : B. Döring  Eig. : C. Harberts



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Ch.Dajanka Alexander

Geb.: 31082003  DWZB B  17193
(MCh. Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Adjanka Alexander)
Fokker : Dagmar Renelt  Eig. : Dagmar Renelt



top


© 2005-2019 web.barsoi.be