index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
25-3-2006  Luxembourg CACL-CACIB  (L)
Keurmeester : M.C. Delabelle (B)
  19 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Altaï Romanovitch des Balalaïkas

Geb.: 12082005  LOF 
(U'Romanov Ordoëvitch des Balalaïkas  x  Toska Polia Volkov)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  Ch. Jeune 
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Blizzard v.d. Windhundranch

Geb.: 26042004  DWZB B  17285
(Ailica's Chamberlain  x  Pamina v.d. Windhundranch)
Fokker : B.+ H. Schwarz  Eig. : E. Mendel


2  U/EX  RCACL 
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther



Reuen Open klas


1  U/EX  CACL 
U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Ch.Costnov Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  938840
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Gillemot-Vaerendonck


abs     
Ailica's Dice

Geb.: 28102002  DWZB B  17081
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOB
Ch.Silver Shanon de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013483/2414
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : D. Thalgott  Eig. : Thalgott/Pinedo


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Beamer Starship Trooper

Geb.: 03072001  NHSB Imp  2350547
(Ch Vronsky the Vanquisher  x  Stonebar Blushing Flame over Beamer)
Fokker : R Godden  Eig. : Kluiters/vd Broek


3  U/EX   
Ch.Holsky Kalinow

Geb.: 01042002  DWZB B  17015
(Cubaran v. Triumfus Dyonisos  x  U'Barinja des Steppes Glacées)
Fokker : Kalinowski  Eig. : U. Dick



Teven Jeugdklas


abs     
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Tussenklas


1  U/EX  CACL New Lux. Ch.
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCACL 
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Open klas


1  U/EX  CACL 
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX  RCACL 
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan - S. Bergamo



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACL 
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  U/EX  RCACL 
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CACL-CACIB BOS
Ch.Vronsky Angel in Disguise

Geb.: 01121999  NHSB  2325389
(Vronsky Devil Disciple  x  Vronsky Guarded Secret)
Fokker : Downes  Eig. : Kluiters/vd Broek


2  U/EX  RCACL-RCACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



top


© 2005-2019 web.barsoi.be