index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-3-2006  Offenburg CAC-CACIB  (D)
Keurmeester : Frau Thomassen (S)

 Thanks to Annick Bacquet for the results    

  31 ingeschreven barsoi's (15 Reuen / 16 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX  JVDH 
Arseniy Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 19032005  SHSB  644928
(Romeo de Silvergrey  x  Raketa-Mo Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : V. Koijne  Eig. : G. Minder


2  U/EX  JRVDH 
Turgai's Hajum

Geb.: 05102004  DWZB B  17377
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : S. Bretschneider


3  ZG/VG/TB   
Crassny von Dolinskaja

Geb.: 18122004    637874
(Kuzak von Minsk  x  Baisha von Dolinskaja)
Fokker : I. Peruzzi  Eig. : I. Peruzzi



Reuen Tussenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Hajatin

Geb.: 05102004  DWZB B  17379
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G. u. M. Franz  Eig. : H.u.M.Bollbach



Reuen Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Janosch of Resin Farm

Geb.: 12122002  SHSB  616994
(Turgai's Chudo  x  Heleonskaja of Resin Farm)
Fokker : Y.u.N.Hostettler  Eig. : Y.u.N.Hostettler


2  U/EX  RVDH-RCAC 
Majenkir MW Ksar My Dream

Geb.: 14052000  SHSB  596286
(Ch Majenkir My Way  x  Ksar PO Dusham Fench Kiss)
Fokker : S. Pennington  Eig. : M. Ammann


3  U/EX   
Titzian de Nikolaiev

Geb.: 16092002  DWZB B  17316
(Lorenzo de Pinedo  x  Maeva de Nikolaiev)
Fokker : M.+D.Thalgott  Eig. : Schmitt U


4  U/EX   
Cachet Bistkuptswo

Geb.: 21022004  DWZB B  17320
(Amur Nevskyj Virage Gold  x  Polly z Palatinu Moravia)
Fokker : Zapletal Voytech  Eig. : R. Hubert


n/p  U/EX   
Ch.Pyashka's Adash

Geb.: 14012004  DWZB B  17246
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Keller-Meyer


n/p  U/EX   
Ch.Vesuvio Spirit of the Tsar

Geb.: 10102002  DWZB B  17101
(Leporello Hegerova  x  Rothesby Swance)
Fokker : E. Tietze  Eig. : D. Ziefle/E. Tietze


n/p  U/EX   
Turgai's Gil

Geb.: 06062003  DWZB B  17168
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Turgai's Chernika)
Fokker : G.M. Franz  Eig. : Bollbach H.


n/p  U/EX   
Balko von Dolinskaja

Geb.: 03042001    599351
(Perm von Smetanka  x  Ulngara von Tromooserli)
Fokker : I. Peruzzi  Eig. : I. Peruzzi



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH 
Turgai's Eristo

Geb.: 18022001  DWZB B  16849
(MCh Turgai's Chudo  x  MCh Turgai's Birjanska)
Fokker : G.+M. Franz  Eig. : H. Bollbach



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  VDH-CACIB BOB
Ch.King (Gustaw) ze Sfory Carycy

Geb.: 30102000  PKR.X  4649
(Ch Liman Stepowy Goniec  x  Ch Rona Heisfalor)
Fokker : Dziewiecka S  Eig. : Wagner M



Reuen Veteranenklas


1  U/EX   
Ch.Totschka's Asmodjei

Geb.: 22061997  DWZB B  16304
(Ch Sando-Khan aus dem Zarenreich  x  Ch Toschka iz Minska)
Fokker : König O.  Eig. : C. Ziefle



Teven Jeugdklas


1  U/EX  JVDH JBOB
Majenkir Mercuria

Geb.: 11042005  SHSB  644916
(Ch Majenkir Nearctic  x  Ch Majenkir Whimsical Escapade)
Fokker : K. Staudt-Carlabona  Eig. : G. Schmid


abs     
Barzaya Ganzhya

Geb.: 24042005  SHSB  641902
(Barzaya Jarnac  x  Svora Jaruschkanovna d'Ymauville)
Fokker : Gobbo  Eig. : E. Anhoni-Koch



Teven Open klas


1  U/EX  VDH CAC-RCACIB 
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX  RVDH 
Vaskes Wega

Geb.: 12022003  SHSB  624491
(Borscana Back in Black  x  Vaskes Utekha)
Fokker : V. Shiverskikh  Eig. : I. Schickli


3  U/EX   
Shefaro's Mariska Mia

Geb.: 21072002  DWZB B  17109
(Lhaghana Darnilo of Zarina  x  Shefaro Marinos's Fabiana)
Fokker : S.F.Rodarmor  Eig. : R.D.Laguna


4  U/EX   
Imperia

Geb.: 06012004  SHSB  640961
(Ch Aspid  x  Arnagamma Molva)
Fokker : V. Nurminskaya  Eig. : I. Schickli


n/p  U/EX   
Molva iz Volnogo Vetra

Geb.: 07082000  SHSB  639500
(Letay  x  Mriya)
Fokker : Ryovy  Eig. : Y.u.N.Hostettler


n/p  U/EX   
Cadidja Prinzess

Geb.: 12082002  DWZB B  17051
(Apera Furioso Zar  x  Artemis Majove Bohemia)
Fokker : Marie Vesela  Eig. : Henenberger Maria



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX  VDH-RCAC 
Pyashka's Alenija

Geb.: 14012004  DWZB B  17251
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : Sieber A


2  U/EX  RVDH 
Jara of Resin Farm

Geb.: 12122002  SHSB  616997
(Turgai's Chudo  x  Heleonskaja of Resin Farm)
Fokker : Y.u.N.Hostettler  Eig. : Y.u.N.Hostettler


3  U/EX   
Limbachi Milaya

Geb.: 16022001  SHSB  600859
(Limbachi Gorkij  x  Limbachi Ismena)
Fokker : Balasz  Eig. : T. Schmidt



Teven Kampioensklas


1  U/EX  VDH CACIB New Int. Ch
Ch.Pritschka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012937/02613
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Baquet/X. Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX  RVDH 
Ch.Ursa Ulyssia Spirit of the Tzar

Geb.: 05102002  DWZB B  17097
(Lorenzo de Pinedo  x  Zilver Moon v. Triumfus Dyonisos)
Fokker : E Titze  Eig. : Keller-Meyer


3  ZG/VG/TB   
Ch.Sibiria de Xanishka

Geb.: 15052001  DWZB B  17032
(Tsjerkaj du Bois St. Lambert  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A. Bacquet-X. Pataud  Eig. : Sieber A. B.


abs     
Ch.Carina von Dornblut

Geb.: 30012001  DWZB B  16839
(Totschka's Asmodjei  x  Stepun's Otmana)
Fokker : Holtorff/Kraft  Eig. : G. Zantke



Teven Erenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka de Xanishka

Geb.: 12041999  LOF  012940
(J'Aroslav de Tchesskaïa  x  Lasnaja de Xanishka)
Fokker : A Bacquet-X Pataud  Eig. : J Buchmann



top


© 2005-2019 web.barsoi.be