index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
26-2-2006  Gent CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mss. O'Connor Joyce (IRL)

CAC-CACIB Gold Plated Zolotoy Modnyabistru   CAC-CACIB BOB  Precious Jewel Modnyabistru

  18 ingeschreven barsoi's (8 Reuen / 10 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Egor du Pré du Château

Geb.: 21062005  LOSH  0981131
(Zloe du Pré du Château  x  Anastasia du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : Schalenbourg A.M.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  ZG/VG/TB   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.



Reuen Open klas


1  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin


2  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


3  U/EX   
Noureev du Cot Regnier

Geb.: 07081997  LOF  012544/02235
(Ivadar from Wind and Wuthering  x  Ch. Hkalinka du Cot Reignier)
Fokker : Laurent Faure D  Eig. : Laurent Faure D



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ailica's Dice

Geb.: 28102002  DWZB B  17081
(Sverkay  x  Larissa de Nikolaiev)
Fokker : Fischer U-Wolf A  Eig. : S. Matyssek



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Tussenklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters


2  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan - S. Bergamo


2  ZG/VG/TB   
Ulovka du Cot Regnier

Geb.: 19052003  LOF  014045/02935
(Stepun's Pertsch  x  Priska du Cot Regnier)
Fokker : Mme Danielle Laurent-Faure  Eig. : Mme Danielle Laurent-Faure


3  ZG/VG/TB   
Ylovna du Pré du Château

Geb.: 10081999  LOSH  854066
(Tersky du Pré du Château  x  Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver


4  ZG/VG/TB   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


n/p  ZG/VG/TB   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Darlin van Wisinskaja

Geb.: 08032004  LOSH  952610
(Ouragan az Aftab Faizabad  x  Udatschka van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot


2  ZG/VG/TB   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


abs     
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K



top


© 2005-2019 web.barsoi.be