index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
4-2-2006  Eindhoven CAC-CACIB  (NL)
Keurmeester : Mevr. Rita Reyniers (B)

CAC-CACIB Kaya Ljaskaya Krylataja Ljoebov   CAC-CACIB BOB  Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

  16 ingeschreven barsoi's (9 Reuen / 7 Teven)


Reuen Puppyklas


1  B/P   
Egor du Pré du Château

Geb.: 21062005  LOSH  0981131
(Zloe du Pré du Château  x  Anastasia du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : Schalenbourg A.M.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX  RCAC 
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.


2  ZG/VG/TB   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck


3  ZG/VG/TB   
Turgai's Haiduc

Geb.: 05102004  DWZB B  17380
(Turgai's Feniks  x  Turgai's Chernika)
Fokker : M. Franz  Eig. : H.+E. Steenvoorden



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.


2  U/EX   
Kazar Orion

Geb.: 03022000  NHSB  2325728
(Seabury's J.a.y. Egoiste  x  Borscana Lucky Strike)
Fokker : Hovland  Eig. : Venninck E.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Ch.Le Sphinx Fabian

Geb.: 06062001  NKK  N12296/01
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folgero  Eig. : Folgero


abs     
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain



Teven Jeugdklas


1  U/EX  RCAC 
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Kaya Ljaskaya Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439174
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A M Th  Eig. : Gielisse A M Th & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCACIB 
Blagorodnja Krasota Zadira

Geb.: 04032002  NHSB  2385576
(Pagranitsjniki Aristoff  x  Poslusjneye Wihri Gornastajka)
Fokker : Smid E.A.  Eig. : Tuip-Smid Marij


3  ZG/VG/TB   
Bistrumodny

Geb.: 01022004  NHSB  2492610
(Borodino Barich  x  Ch Gustopsowaya's Brindle Breeze)
Fokker : H. Soonius-Nieuwenhuis  Eig. : J. Kluiters/A.v.d.Broek


abs     
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain


n/p  G/B   
Efrosinija von Zarskoje Selo

Geb.: 26082004  NHSB  2579372
(Ischyma Brigand  x  Rossia z Palatinu Moravia)
Fokker : Stifter/Hofer  Eig. : Henk van Essen



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



top


© 2005-2019 web.barsoi.be