index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
29-1-2006  Mouscron CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mme Desquartiers-Diacquenod (F)

 results and pictures : Eddy Janssens & Armand Van Doorslaer    


CAC-CACIB Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov   CAC-CACIB BOB  Metel d'Al Kerby

  18 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 8 Teven)


Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Valdai of Scotch-Dream

Geb.: 14082004  LOF  014411
(Ch. Silver Shannon de Nikolaiev  x  Snegourstchka of Scotch Dream)
Fokker : M. Vitel  Eig. : Pomportes R. A.


2  U/EX   
Ch.Ischyma Harosjenkie

Geb.: 20032005  DWZB B  17430
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : G. Schalenbourg-K. De Koninck



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Virnoff des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  14296/2561
(Tzar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : Descamps M.  Eig. : Jeannin P.



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther


2  U/EX   
U'Romanov Ordoïevitch des Balalaïkas

Geb.: 21092003  LOF  014319/02546
(R'Ordovoï Alexeïvitch des Balalaïkas  x  Basnjan Tai Vaan Lamja)
Fokker : P. Renard  Eig. : Nowakowski Pascal


3  U/EX   
Cazan Wolfskaia

Geb.: 08072003  LOSH  0935192
(Porosha de Xanishka  x  Ofedovna Tarkana de Tchesskaïa)
Fokker : A. Vuylsteke  Eig. : M. Sanchez-Miguelez



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Metel d'Al Kerby

Geb.: 27101996  LOF  012428/02239
(Ch Basnjan Moznij Metel  x  Ch. Kaja's Mystery)
Fokker : M.Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


2  U/EX   
Ch.Ljoebov Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439171
(Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : A.M.Th. Gielisse & N. Rijff-Rademaker


3  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain


abs     
Ch.Ustinov des Princes de Kazan

Geb.: 19082003  LOF  1432280
(R'Ordovoi Alexeievitch des Balalaikas  x  Ch Oslavia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Frommer C



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet


2  U/EX   
Artemis du Pré du Château

Geb.: 06102001  LOSH  898342
(Zadkine du Pré du Château  x  Ulanova du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauveur


3  U/EX   
Cflorine des Steppes Glacées

Geb.: 24032003  LOSH  927626
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M. Landrain  Eig. : M. Landrain


abs     
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Lotka Ljudmila Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439175
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : A.Gielisse  Eig. : Gielisse-Rijff-Rademaker


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther



top


© 2005-2019 web.barsoi.be