index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
8-1-2006  Paris Dog Show CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : M. Sedyhk (Rus)
  50 ingeschreven barsoi's (23 Reuen / 27 Teven)


Reuen Puppyklas


n/p  B/P   
Alto Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  LOF 
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Nef I


n/p  VB/VP/TP   
Alphonse de Lamartine du Grand Fresnoy

Geb.: 25062005  LOF  014633
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Hinschka's Uma)
Fokker : Combis  Eig. : Courageux P



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Viking Nordique du Grand Fresnoy

Geb.: 24082004  LOF  014467
(Remrix du Grand Fresnoy  x  Slovenie du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Mme Lodewyck C.


2  U/EX   
Archiduc du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014551
(Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : De La Talle C


abs     
Van-Dick du Domaine D'Iasnaia-Poliana

Geb.: 30092004  LOF 
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux  Eig. : Leotard I


n/p  ZG/VG/TB   
Volkodav Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 09082004  LOF  014499
(Beclair des Steppes Glacées  x  Tropinka)
Fokker : Kojine  Eig. : Finot


n/p  ZG/VG/TB   
Art Deco du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014517
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : De La Taille C


n/p  U/EX   
Adouvantchik Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 06022005  LOF  014565
(Routchevok Homierovitch Boldareffchino  x  Tolika Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Quantin D



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Birik Carinjin vd Windhundranch

Geb.: 26042004  LOF  017282
(Ch Alicia's Chamberlain  x  Ch Pamina vd Windhundranch)
Fokker : Schwarz  Eig. : Combis M.H.


n/p  U/EX   
Vlassov des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014477
(Ch Oural des Princes de Kazan  x  Ch Russia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Larue M. + S.



Reuen Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther


2  U/EX  RCACS 
Vestnik des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014312/02588
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : Mme Silvent Christine


3  U/EX   
Tikomir Sergueievitch du Domaine d'Iasnaia-Poliana

Geb.: 24082002  LOF  013830
(Serguei II Jaroska de Champmol  x  Retchka Homerovitch Boldareffchino)
Fokker : Trefoux  Eig. : Dounaevsky B.


4  U/EX   
Rogday-Mo Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 26092000  LOF  013296/02403
(Moujck Jaroska du Champmol  x  Opium du Domaine D'Iasnaia-Poliana)
Fokker : V. Kojine  Eig. : Deglaire I.


n/p  ZG/VG/TB   
Rozkola Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 11102000  LOF  013323/02389
(Phoebus de Xanishka  x  Ibrowka de Kenterbury)
Fokker : Kojine  Eig. : Theinard-Thomann


n/p  ZG/VG/TB   
Serov de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013478/02440
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : Mme Michèle et M. Daniel Thalgott  Eig. : M. Gérard Jacquet


n/p  U/EX   
Uzor Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 11062003  LOF  014239/02527
(Kuskaya's Arkan  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Wehdeking C


n/p  U/EX   
Cymabresjeva Grosniy

Geb.: 14112003  NHSB  2482116
(Uljanow Barsois Anouk  x  Ch Afelia's Divania)
Fokker : De Groot W  Eig. : De Groot W


n/p  U/EX   
Un Danseur d.Bolshoi du Grand Fresnoy

Geb.: 17112003  LOF  014204
(Ch Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Sarah Bernhard du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Combis M.H.


n/p  U/EX   
Vojak Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 06032004  LOF  014341
(Rojdestvenski-Ilmi Homierovitch Boldareffchino  x  Roussania Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Poirier JP



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans


2  U/EX   
Tchaikov de Tchesskaïa

Geb.: 14042002  LOF  013692/02478
(Liakhov de Tchesskaïa  x  Lariska de Tchesskaïa)
Fokker : Clesse F.  Eig. : Le-Cleguerec Ph.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Metel d'Al Kerby

Geb.: 27101996  LOF  012428/02239
(Ch Basnjan Moznij Metel  x  Ch. Kaja's Mystery)
Fokker : M.Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart



Teven Puppyklas


n/p  VB/VP/TP   
Aniouta Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  LOF  014587
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Boulanger


n/p  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Akoula Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 10042005  LOF  014586
(Cymabresjeva Elkai  x  Tanketka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Boulanger



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Ch.Antinea du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014561
(Ch Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Rotsaert O/Robert S


3  U/EX   
Vozla-Vrana de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014383
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : Valibouse M


abs     
Amanda Rodnitchikovna du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 24022005  LOF  014534
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Razletka)
Fokker : Trefoux  Eig. : Trefoux


abs     
Vedma-Valdaia du Domaine D'Iasnaia-Poliana

Geb.: 12102004  LOF 
(Rodnitchok Homierovitch Boldareffchino  x  Tzarine de Forlhand)
Fokker : Trefoux  Eig. : Leotard I


n/p  U/EX   
Akatsia Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 19032005  LOF  014572
(Romeo de Silver Grey  x  Raketa Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Kojine  Eig. : Meyer J


n/p  ZG/VG/TB   
Askina in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014512
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Boulanger



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Viktoria az Aftab Faizabad

Geb.: 09092004  LOF  014376/02993
(Oural des Princes de Kazan  x  Sonia az Aftab Faizabad)
Fokker : Mrs Vannier et Dry  Eig. : M. Pascal Boillon


2  U/EX   
Volga du Domaine D'Iasnaia Poliana

Geb.: 31012004  LOF  014265/02952
(Tsavo du Château de la Taurie  x  Razletka)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : Mme Cécile Gouarin



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther


2  U/EX  RCACS 
Tatiana Triskell d'Al Kerby

Geb.: 16022002  LOF  013727/02855
(Ch Metel d'Al Kerby  x  Peggy Lee d'Al Kerby)
Fokker : M Mme Maras  Eig. : Mlle Pechart


3  U/EX   
Une Reine de France du Grand Fresnoy

Geb.: 09032003  LOF  14007/02884
(Ch. Eugenian Lohengrin  x  Ch Oriana du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : Combis M.H.


4  U/EX   
Tetiva Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 16082002  LOF  013824/02849
(Aleksej Tsar v. Triumfus Dyonisos  x  Raskida)
Fokker : Mlle Victoria Kojine  Eig. : Mme Isabelle Deglaire


abs     
Belianka Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOF 
(Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : Vuylsteke  Eig. : Boillon


abs     
Un Amour de Swann du Domaine d'Iasnaia Poliana

Geb.: 14012003  LOF  013928/02877
(Nakhitchevan  x  Riabouchka Homierovitch Boldareffchino)
Fokker : Mme Nathalie Tréfoux  Eig. : MM. Langlois/Juin


n/p  U/EX   
Sonia Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013573/02847
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Horsfield L


n/p  U/EX   
Sibelle Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  LOF  013571
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : Guillon S


n/p  U/EX   
Ch.Basha Wolfskaïa

Geb.: 25082002  LOSH  0912815
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Ardagan's Cleopatra)
Fokker : A Vuylsteke  Eig. : V Jans


n/p  U/EX   
Ch.Sabine Az Aftab Faizabad

Geb.: 10092001  NHSB  2375351
(Rostov des Princes de Kazan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : J.R.Vannier&J.Dry  Eig. : W.de Groot


n/p  U/EX   
Ch.Titania du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2842
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch.Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


n/p  U/EX   
Ulybka de Roquebrussanne

Geb.: 30042003  LOF  013998/02939
(Ladislass des Crocs de la Molière  x  Rospochinova des Crocs de la Molière)
Fokker : Marouani/Riviere  Eig. : Marouani/Riviere


n/p  U/EX   
Tania La Brune du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  013689
(Goadha Black Leg Ivan  x  Laranova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Derouiche JC



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Ulioucha des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013983/02911
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Marc Descamps  Eig. : M. Laurent Aubry Dubourg et Mlle Barbara Kowal



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S



Teven Veteranenklas


abs     
Ch.Marjorie Marina Vlady du Grand Fresnoy

Geb.: 21031996  LOF  201247/02442
(Ch Abidjan's Iz He Blue  x  Elba Stepowy Goniec)
Fokker : Combis  Eig. : Blandelet



top


© 2005-2019 web.barsoi.be