index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
7-1-2006  Hoogstraten CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Mr. Tripoli Salvatore (I)
  19 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 9 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Egor du Pré du Château

Geb.: 21062005  LOSH  0981131
(Zloe du Pré du Château  x  Anastasia du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V  Eig. : Schalenbourg A.M.



Reuen Jeugdklas


1  U/EX   
Ischyma Hitan Rayen

Geb.: 20032005  DWZB B  17426
(Darbaschan's Super Strike  x  Ischyma Comtess)
Fokker : E. Kirsch  Eig. : A. Rogiers


2  U/EX   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen


abs     
Gold Plated Zolotoy Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528362
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : Kuiters J. van den Broek A.



Reuen Tussenklas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Demon du Pré du Château

Geb.: 27022004  LOSH  947206
(MCh Xyvanoff du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Vermeylen F


2  U/EX   
Darkshadow du Pré du Château

Geb.: 27022004  LOSH  947207
(MCh Xyvanoff du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : Sauveur V.  Eig. : Cuypers F.



Reuen Open klas


1  U/EX   
Urkoff des Crocs de la Molière

Geb.: 10032003  LOF  013977
(Rimsky des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Mme Kolbasin



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Serguei des Crocs de la Molière

Geb.: 07082001  LOF  013659/02482
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : M. Descamps  Eig. : Kolbasin C.



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB 
Ch.Ljaskai Kirov Krylataja Ljoebov

Geb.: 22082002  NHSB  2439170
(Ch Kirov Krylataja Ljoebov  x  Seabury's Kaitlyn)
Fokker : Gielisse A.M.Th.  Eig. : Gielisse & N. Rijff-Rademaker


2  U/EX   
Ch.Amor van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  0885840
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon


2  U/EX   
Precious Jewel Modnyabistru

Geb.: 11102004  NHSB  2528366
(Jelistaz Just Like Pistachio  x  Vronsky Angel in Disguise)
Fokker : Kuiters J. van den Broek A.  Eig. : R.+H. Termorshuizen/J. Kluiters



Teven Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Gitana Di Roccabarbara

Geb.: 13032004  NHSB imp Ita  2549761
(Alarico di Roccabarbara  x  Daiara di Roccabarbara)
Fokker : Cattabiani Ferrari  Eig. : I Quinlan - S. Bergamo


2  U/EX   
Ylovna du Pré du Château

Geb.: 10081999  LOSH  854066
(Tersky du Pré du Château  x  Rhapsodie du Pré du Château)
Fokker : V. Sauveur  Eig. : V. Sauver


3  U/EX   
Manitias Yavvanna

Geb.: 02022001  NHSB imp UK  2350407
(Manitias Unknown Warrior  x  Manitias Meadow Muffin)
Fokker : Mannings M  Eig. : Van Dam C



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Valeska des Crocs de la Molière

Geb.: 31012004  LOF  014298
(Tsar des Crocs de la Molière  x  Noria des Crocs de la Molière)
Fokker : F Descamps  Eig. : Kolbasin K



Teven Kampioensklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX   
Ch.Babuschka van Wisinskaja

Geb.: 18062002  LOSH  0913293
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra van Wisinskaja)
Fokker : G Gillemot  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


3  U/EX   
Ch.Seabury's Celtic Dance

Geb.: 02031999  NHSB  2510383
(Am Ch Sky Run Winter Nova  x  Vernor View Christy)
Fokker : J. Sillers  Eig. : A. Gielisse/N. Rijff-Rademaker



top


© 2005-2019 web.barsoi.be