index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
5-11-2005  Metz CACS-CACIB  (F)
Keurmeester : Mr. Jean-Jacques Dupas (F)

CACS-CACIB BOB Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka   CACS-CACIB  Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole


CACS-CACIB Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    


CACS-CACIB Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole    

  21 ingeschreven barsoi's (10 Reuen / 11 Teven)


Reuen Puppyklas


1  VB/VP/TP   
Art Deco du Grand Fresnoy

Geb.: 23022005  LOF  014517
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy  x  Turquoise du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : De La Taille C



Reuen Jeugdklas


1  ZG/VG/TB   
Vlassov des Princes de Kazan

Geb.: 14062004  LOF  014477
(Ch Oural des Princes de Kazan  x  Ch Russia des Princes de Kazan)
Fokker : M. Seigner  Eig. : Larue M. + S.



Reuen Tussenklas


1  U/EX   
Ch.Valdai des Crocs de la Molière

Geb.: 25052004  LOF  014313
(Romanoff des Crocs de la Molière  x  Rezeda du Domaine D'Iasnaia Poliana)
Fokker : M. Descamps  Eig. : P. Woerther



Reuen Open klas


1  U/EX  RCACS 
Ch.Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy

Geb.: 06062001  LOF  013799/02425
(Ch Seabury Joy Egoists  x  Ch Majenkir Tzarina le Sphinx)
Fokker : Folero  Eig. : Combis


2  ZG/VG/TB   
Byvanovich du Pré du Château

Geb.: 29042002  LOF  014438/02541
(Zadkine du Pré du Château  x  Volga du Pré du Château)
Fokker : V Sauveur  Eig. : Fath L.


3  ZG/VG/TB   
Rogday-Mo Homierovitch Boldareffchino

Geb.: 26092000  LOF  013296/02403
(Moujck Jaroska du Champmol  x  Opium du Domaine D'Iasnaia-Poliana)
Fokker : V. Kojine  Eig. : Deglaire I.


abs     
Serov de Nikolaïev

Geb.: 10032001  LOF  013478/02440
(Igor de Nikolaïev  x  Olivia de Pinedo)
Fokker : Mme Michèle et M. Daniel Thalgott  Eig. : M. Gérard Jacquet



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CACS-CACIB BOB
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Reuen Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Staraja Russa Darkov Fresnoy

Geb.: 29042003  LOF  14360/2536
(Ch Darbaschan's Scotch Amber  x  Ch Borscana Helter Skeller)
Fokker : Voulainen  Eig. : M.H. Combis


2  U/EX   
Ch.Ydonskoi des Steppes Glacées

Geb.: 28091999  LOSH  854635
(Ouragan Az Aftab Faizabad  x  Ubalalaïka des Steppes Glacées)
Fokker : M Landrain  Eig. : M Landrain



Teven Puppyklas


1  VB/VP/TP   Beste/Best/Meilleur Puppy
Ch.Antinea du Grand Fresnoy

Geb.: 25032005  LOF  014561
(Ch Staraja Russa Darkov Fresnoy  x  Ch Titania du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Rotsaert O/Robert S


2  B/P   
Adjani in the Name of Love

Geb.: 30032005  LOF  014513
(Shamrock Hianovitch of Shiofan's Borzoi  x  Ruskaïa Diva)
Fokker : Mme Gerard  Eig. : Mme Gerard



Teven Jeugdklas


1  U/EX   JBOB
Vendlynga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 11102004  LOF  014385/02984
(Ruslan Strogof Imperial de Perchinoskaïa  x  Sibille az Aftab Faizabad)
Fokker : S. Guillon  Eig. : S. Guillon



Teven Tussenklas


1  U/EX   
Ch.Pyashka's Adlesha

Geb.: 14012004  DWZB B  17245
(Ruslan St Rogoff Impérial de Perchinoskaïa  x  Ch Pyashka de Xanishka)
Fokker : J. Buchmann  Eig. : J. Buchmann


2  U/EX   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain


3  ZG/VG/TB   
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Open klas


1  U/EX  CACS-CACIB 
Ch.Ust'Luga de l'Hermitage d'Eole

Geb.: 19012003  LOF  013989/02867
(Ch Obertyn Stepowy Goniec  x  Steppe d'Ymauville)
Fokker : Guillon S  Eig. : Guillon S


2  U/EX  RCACS 
Ch.The Sparkling Star Girl du Grand Fresnoy

Geb.: 14032002  LOF  13688/2814
(Ch Goadha Black Leg Ivan  x  Ch Lapanova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis  Eig. : Combis


3  U/EX   
Uljana de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014143
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : A. Bacquet



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


1  U/EX  RCACIB 
Ch.Segovia du Grand Fresnoy

Geb.: 16082001  LOF  013564/02778
(V'Indra's Opus of Sunburst  x  Jaroslavna du Grand Fresnoy)
Fokker : M.H. Combis  Eig. : Woerther



top


© 2005-2019 web.barsoi.be