index
 
back
www.barzoi.be Showresultaten * Resultats d'expo * Showresults
11-9-2005  Oostende CAC-CACIB  (B)
Keurmeester : Frau Doppelreiter M (A)

4 Best of Day (Mr. A. Dewilde) Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    


BIG (Mr. A. Sacco) Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    


BIG (Mr. A. Sacco) Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    


CAC-CACIB BOB Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka    

  13 ingeschreven barsoi's (5 Reuen / 8 Teven)


Reuen Puppyklas


  VB/VP/TP   
Elyafjodor Wolfskaïa

Geb.: 26022005  LOSH  0971445
(Pouchkine J'Aroslav Impérial de Perchinosskaïa  x  Perchotin's Czarina Ptitschka)
Fokker : Vuylsteke A  Eig. : Michiels-Domen



Reuen Open klas


1  U/EX  RCAC-RCACIB 
Tsarkoi du Grand Fresnoy

Geb.: 03082002  LOF  013868
(Kaskad Iz Tsarkogo Sela  x  Steflova du Grand Fresnoy)
Fokker : Combis M.H.  Eig. : M. Debaisieux


2  U/EX   
Czar Van Wisinskaja

Geb.: 19082003  LOSH  0938839
(Ch Yovan des Bilichki  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : Vanhauwaert Francis


3  U/EX   
Ch.U'Alexeï de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014140
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Michiels-Domen C.-J.



Reuen Gebruikshondenklas


1  U/EX  CAC-CACIB BOB - BIG - 4 Best of Day
Ch.Ulanov Troykaia Polozovich de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014138
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : V. Jans



Teven Jeugdklas


  abs   
Dawa Borzanoff

Geb.: 16092004  LOSH  963721
(Bogdanoff van Wisinskaja  x  Xandra du Pré du Château)
Fokker : Van Hauwaert F  Eig. : Gyssels S


1  ZG/VG/TB   
Davina Borzanoff

Geb.: 16092004  LOSH  963718
(Bogdanoff van Wisinskaja  x  Xandra du Pré du Château)
Fokker : Van Hauwaert F  Eig. : Van Hauwaert F


2  ZG/VG/TB   
Valeska du Royaume de Sikishyma

Geb.: 09122004  LOF  en cours
(Smyrnoff du Domaine d'Ianasaia Poliana  x  Walishbury Raïssa)
Fokker : Ollitrault M  Eig. : Descheemaeker F



Teven Open klas


1  U/EX  CAC-CACIB BOS
Ch.Dunjaschka van Quazouraskaya

Geb.: 01062004  LOSH  957064
(Multi Ch Piatoi Polozovich de Xanishka  x  Tara van Tuchkala)
Fokker : Janssens-Van Doorslaer  Eig. : Janssens-Van Doorslaer


2  U/EX  RCAC-RCACIB 
Unika de Xanishka

Geb.: 28082003  LOF  014066
(Pouchkine Imperial de Perchinosskaia  x  Strelka Jaroska de Champmol)
Fokker : Bacquet-Pataud  Eig. : A. Bacquet


3  ZG/VG/TB   
Valaïka Az Aftab Faizabad

Geb.: 30012004  LOF  14257
(Afelia's Eravan  x  Cymabresjeva Dailaika)
Fokker : Vannier et Dry  Eig. : M. Landrain



Teven Gebruikshondenklas


1  U/EX   
Udessa de Xanishka

Geb.: 30092003  LOF  014141
(Tsjerkaj du Bois St.Lambert  x  Ch. Pritschka de Xanishka)
Fokker : A.Bacquet-X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer



Teven Kampioensklas


  abs   
Ch.Amour Van Wisinskaja

Geb.: 12042001  LOSH  885844
(Ch Leicro's Russian Ztorm Clouds  x  Undra Van Wisinskaja)
Fokker : G. Gillemot  Eig. : G. Gillemot



top


© 2005-2019 web.barsoi.be